Teknoloji Blogu

Wozniak’tan, Yeni Steve Jobs Filmine Yeşil Işık

0

Steve Jobs’ın öncülüğünde Wozniak’la birlikte kurulan Apple’ın kuruluş öyküsünüde içeren yeni biyografik film 9 Ekim’de vizyona giriyor. Steve Jobs’ın hayatını anlatan “Steve Jobs” isimli film, 9 Ekim’de sinemalarda olacak. Ashton Kutcher’ın başrolü paylaştığı “Jobs” filminin yarattığı hayal kırıklığını yeni filmin düzelteceği söyleniyor. İzliyecilerin beklentilerini karşılamayan “Jobs” filmine, Apple’ın eski kurucu ortağı Steve Wozniak’tan “Steve’i yansıtmıyor, çok eksik var” şeklinde yorum gelmişti.

yeni-steve-jobs-filmi-9ekim

42. Telluride Film Festivalinde ön gösterimi yapılan “Steve Jobs” filmine Wozniak’tan yeşil ışık geldi. Yeni filmi çok beğendiğini ve sanki Steve Jobs’ı izliyormuş gibi geldiğini belirten eski kurucu ortak, olumlu yorum yaparak beklentileri arttırdı. Yeni “Steve Jobs” filmi, 9 Ekim’de vizyona girecek. Ashton Kutcher’ın oynadığı film her ne kadar beğenilmemiş olsada, yüz olarak en çok benzeyen kişinin Kutcher olduğunuda belirtmek isteriz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL