Teknoloji Blogu

Xiaomi Mi 10 Ne Zaman Çıkacak?

Xiaomi’nin Xiaomi Mi 10 serisi amiral gemisi telefonlarını yakında duyurması bekleniyor. Söylentiler şimdiye kadar dizinin Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro akıllı telefonlarını içerdiğini açıkladı. Xiaomi’nin Ürün Müdürü Wang Teng Thomas bir Weibo yayınını paylaştı ve ardından hızlı bir şekilde sildi. Silinen Weibo yayınının ekran görüntüsü, Mi 10 serisinin fiyatlandırma ve çıkış tarihini ortaya çıkardı.

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 Ne Zaman Çıkacak?

Weibo yazısında, Teng, alıcıların 3.500 Yuan (~ 505 $) fiyatının altında bir akıllı telefona ihtiyaçları varsa Xiaomi Mi CC9 Pro veya Redmi K30 akıllı telefonlar için gitmelerini önerdi. Ancak, pahalı ve premium bir telefon arayan kullanıcılar Çin yılının bitmesini bekleyebilirler.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G akıllı telefon 3.699 Yuan (~ 533 $) başlangıç fiyatıyla piyasaya sürüldü. Bu nedenle, Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro telefonlarının 3.500 Yuan (~ 505 $) ve 5.000 Yuan (~ 721 $) arasında fiyatlandırılması olasılığı vardır. Mi 10 serisinin lansmanı söz konusu olduğunda, Xiaomi yaklaşan Çin Bahar Festivali’nden sonra (25 Ocak’tan sonra) bunu açıklayabilir. Bu nedenle, Şubat ayının başlarında piyasaya çıkabilir.

Xiaomi Mi 10 Teknik Özellikler

Geçmiş raporlar, Xiaomi Mi 10 serisinin delikli tasarıma sahip bir AMOLED ekranla donatılacağını ortaya koydu. Bilinen tipster ve tasarımcı Benjamin Geskin, Xiaomi Mi 10’un görüntüsünü çevreleyen söylentilere dayanarak paylaştı. Geçen hafta ortaya çıkan telefonun sızdırılmış bir fotoğrafı, dikey dörtlü kamera kurulumu ile donatıldığını ortaya çıkardı.

Son raporlar, Mi 10’un 90Hz yenileme hızı ekranı ile gelebileceğini ve 64 megapiksel (Sony IMX686) + 20 megapiksel (ultrawide) + 12 megapiksel (telefoto) + 5 megapiksel (derinlik) dörtlü olabileceğini iddia etti. kamera kurulumu. Yakışıklı 30W hızlı şarj desteği ile 4.800 mAh pil barındırabilir.

Diğer tarafta, Xiaomi Mi 10 Pro’nun ekranı 120Hz yenileme hızı sağlayabilir. 100 megapiksel (ana) + 20 megapiksel (ultrawide) + 12 megapiksel (telefoto) + 5 megapiksel (derinlik) dört kamera sistemi ile donatılmış olduğu söylentileri var. 66W hızlı şarj için destek taşıyabilen 4,500mAh kapasiteli daha küçük bir pil barındırıyor olabilir. Bu telefonların ayrıca hızlı kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj ile donatılmış olduğu söyleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku