Ana Sayfa Telefon Apple-iOS App Store Haftanın Uygulaması: Dr. Panda’nın Restoranı 2
App Store Haftanın Uygulaması: Dr. Panda’nın Restoranı 2

App Store Haftanın Uygulaması: Dr. Panda’nın Restoranı 2

0

Her hafta bir birinden farklı uygulamalarla karşımıza çıkan App Store, bu haftanın ücretsiz uygulaması olarak “Dr. Panda’nın Restoranı 2“yi uygun görmüş.

haftanin-uygulamasi-dr-pandanin-restorani2

“Dr. Panda’nın Restoranı 2’de çocuklar kendi mutfaklarının aşçısı olabilir! Geleceğin usta şefleri ne hazırlamak istediklerini ve tam olarak nasıl hazırlamak istediklerini seçme özgürlüğüne sahip! 20’nin üzerinde malzemeyi doğrayın, rendeleyin, kızartın ve daha fazlasını yapın ve kusursuz yemeğinizi hazırlayın! Bu yemekleri müşterilerinize sunun ve her defasında farklı olan tepkilerine dikkat edin! Dr. Panda’nın Restoranı 2’de aşçıbaşı olabilirsiniz, hemen ocağın başına geçin!”
dr-pandanin-restorani2

TribePlay adlı geliştirici tarafından tasarlanan oyun, 86.1 MB boyutunda ve İngilizce dil desteğine sahip. 6-8 yaş arasında ki çocuklar için tasarlanan oyun, normalde 6,49 TL’den satılmakta. iOS 6 ve üstü cihazlarda çalışabilen Dr. Panda’nın Restoranı 2, Google Play’de de mevcut. Oyunu aşağıdaki link yardımıyla inceleyip, indirebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen