Teknoloji Blogu

2021 Ücretsiz VDS Veren Siteler Tam Liste

0

2021 Ücretsiz VDS Veren Siteler Tam Liste / Virtual Private Server kelimesinin açılımı olan VDS, firmalar tarafından farklı fiyatlar ile sunulur. Ancak Örneğin Amazon sunucu fiyatları incelendiğinde, Amazon AWS için isteğe bağlı 955 USD görülür. Günümüzde birçok kişi ücretsiz hangi seçenekleri değerlendirebileceğini de merak ettiği için, ücretsiz VDS veren siteler hangileri birçok kişi tarafından araştırılır.

Bunların arasında tercih edilebilecek birçok seçenek vardır. Tercih listenizde değerlendirebilecekleriniz sayılı firmalar vardır.

Ücretsiz VDS Veren Siteler

Ücretsiz VDS veren siteler 2021

  1. Google Cloud Platform
  2. Digital Ocean
  3. Amazon AWS

Bunların hepsi farklı seçenekler sunmakla beraber, tercih etmeden önce kendi sitelerine girerek daha ayrıntılı incelemeniz tavsiye edilir.

blank

Ücretsiz VDS Veren Siteler: Google Cloud Platform

VDS satın almak, günümüzde istemeyen birçok kişi, bedava VDS alma 2020 sorgusunu aratarak geçtiğimiz yıl hangi seçeneklerin olduğuna göz atmaktadır. Zira o dönemde tercih edilen birçok seçenek, 2021 içerisinde hâlâ popülerdir. Bunlardan bir ide Google Cloud Platform’dur.

Bu sistem, Google üzerine yeni kayıt olan üyelere, Cloud Platform üzerine tam 300 dolar vermektedir. 1 yıllık olan bu durumdan her geçen gün birçok kişi faydalanmaktadır. Üstelik kayıt olmak için sadece Google Mail hesabı ile kredi kartı gerekir.

blank

Ücretsiz VDS Veren Siteler: Digital Ocean

Digital Ocean, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen diğer bir seçenektir. VPS oluşturma bedeli 5 dolar olup, sistem 10 dolar hediye eder. Böylece 30 günlük bedava VDS yerine 60 gün teklifinde bulunur.

Üstelik üniversite okuyorsanız, 1 yıl geçerliliği olan 50 dolar sunulur. Burada GitHub öğrenci paketi de şarttır. Kayıt işlemleri için, kredi kartınızın olması yeterlidir. 

blank

Ücretsiz VDS Veren Siteler: Amazon AWS

 Amazon Web Servisleri, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilir. Eğer 1 ay ücretsiz VDS istiyorsanız, Amazon ile 1 yıllık üyelik hediyesi alabilirsiniz. Ancak bu durumun, kaydını yeni gerçekleştiren üyelere sunulduğunu da bilmeniz gerekir.

Eğer tercih etmek istiyorsanız ilk ihtiyacınız olan bir banka veya kredi kartıdır. Ardından da SMS doğrulaması yapılabilmesi adına telefon numarası gerekir. Şayet bu üç seçeneği karşılaştırırsanız, hangisiyle en iyi çözümü alabileceğinizi bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Lite Ne Kadar İnternet Yer - Apk İndir başlıklı makalemizde ApkPure, az internet yiyen instagram ve az mb harcayan instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et