Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: Scanner Pro by Readdle

appstore-logo

Uzun zamandır yenilenmeyen haftanın uygulaması nihayet yenilendi. Apple editörleri daha önceki haftalarda özellikle küçük yaştaki kullanıcılarına hitap eden uygulamalar verirken bu hafta yediden yetmişe her yaştaki kişilere yönelik Scanner Pro’yu ücretsiz olarak sundu. Telefon ya da tabletinizden bir resim ya da dosyanın üzerine gelip çerçevenin algılanmasını bekleyip daha sonrada tarayıcı kullanmış gibi istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

scanner-pro-uygulamasi

Güzel bir kalitede resmi aynen tarayabilen uygulama üzerinden çıktı alabiliyor, dropbox ya da Evernote’a yükleyebiliyor ya da faks aracılığıyla gönderebiliyorsunuz.
Önceki haftalarda 5,49 TL’den satılan uygulama, haftanın uygulaması iken kaçırılmadan indirmesini tavsiye ediyoruz.

Ayrıyetten bugün 12 gün hediye uygulaması kapsamında hediye edilen SoundHound Sonsuz uygulamasınıda kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL