Teknoloji Blogu

Apple Music Uyarıları Nasıl Kapatılır?

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de de kullanıma giren Apple Music, Spotify benzeri müzik dinleme servisi olarak hayatımıza girmiş durumda. İlk olarak ABD’de kullanıma sunulan Apple Music, ücretsiz 3 aylık deneme sürümüyle kullanıcıları farklı bir müzik anlayışına sürüklüyor. iTunes ile entegre çalışan Apple Music, müzikleri satın almadan aylık ödediğiniz sabit ücret ile tüm şarkılara/albümlere erişim sağlayabiliyorsunuz.

apple-music-kapatma-uyarilari-gizleme

Ancak eskisi gibi dinleyeceği şarkıları satın alarak devam etmek isteyen kullanıcılar, Apple Music uyarılarından bir türlü kurtulamıyorlar. Ücretsiz 3 aylık denemeyi başlat ve Şimdi değil butonlarına basarak bu uyarı geçen kullanıcılara kalıcı çözümü sizler için hazırladık.

Apple Music’i kullanmak istemeyen kullanıcılar:

Ayarlar > Ekranı aşağı doğru çekip “apple” yazın > “Apple Music’i Göster”e tıklayın > Apple Music’i Göster’i kapatın.

Bu işlemi yaparak karşınıza çıkan olur olmadık “Apple Music’i dene” uyarısından kurtulmuş olursunuz. Eğer ki kararınızı değiştirirseniz ve katılmak isterseniz aynı yollardan bu ekrana gelip “Apple Music’e katıl” diyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku