Teknoloji Blogu

Appstore En iyi 4 E-Kitap Uygulamaları

appstore-logo

iBooks-icon

iBooks

Apple tarafından geliştirilmiş iBooks uygulaması içerisinde Türkçe kitapları barındırmasada bir çok yabancı yazarın eserlerini sizlere sunuyor. Uygulamanın ücretsiz olamasıyla beraber sadece Apple cihazlarında olması onu özel yapan yanlarından birisi.
Uygulamanın güzel yanlarını incelersek okuduğunuz kitabının sayfalarının rengini değiştirebilir veya fontunu değiştirerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz. En beğenilen özelliği ayarlayacağınız hıza göre sayfanın yavaşça aşağı doğru inerek sizin aşağı-yukarı yapmanıza hiç gerek kalmadan sayfaları okuyabilirsiniz.

idefix-icon

İdefix Kitaplık

Yılların eskitemediği idefix, Türkiye’de kitap satın almak isteyenlerin aklına gelen platformlardan. Kullanıcılarının her daim yanında olmak için ise uygulamasını çıkardan İdefix, web sitesi üzerinden satın aldığınız kitapları uygulamanız üzerinden okuyabiliyorsunuz. Tek kötü yanı uygulama üzerinden kitap satın alınamaması ama eğerki İdefix’ten vazgeçemiyorsanız internet sitesinden almak sizin için sorun olmayacaktır.

turkcell-kitaplik-icon

Turkcell Kitaplık

Turkcell’in geliştirdiği ‘Kitaplık’ uygulaması, iBooks’un Türk kullanıcılar için farklı bir versiyonu diyebiliriz. Hem internet sitesi üzerinden hemde uygulama üzerinden hizmet veren Turkcell Kitaplık, satın aldığınız kitapları her yerden erişmenizi sağlıyor. Özellikle Türkçe kitap okumayı sevenler için vazgeçilmez bir uygulama olan ‘Kitaplık’ ile okuduğunuz kitaplar içerisinde arama yapabilir, fontun büyüklüğünü ve karakterini ayarlayabilirsiniz.

d-r-uygulamasi-icon

D&R E-Kitap

Hemen, hemen herkesin bildiği ve alışveriş yaptığı D&R, E-Kitap uygulaması ile sevdiğiniz kitapları istediğiniz yerde okuyabilecek ve her an erişebileceksiniz. Güzel yanlarından birisi kitap ayracı ile kaldığınız yerleri unutmayacaksınız. Diğer uygulamalarda olduğu gibi yazıları büyütebilirsiniz. Ayrıyetten gece ve gündüz okuma modları işinize çok yarayacak.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku