Teknoloji Blogu

Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni  

Clash Of Clans 4. seviye köy düzeni oyun tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Belediye binasını yükseltmek yoğun bir çaba gerektirir. Oyuna sık sık giriş yapmanız, kaynaklarınızı doğru kullanmanız ve dolayısıyla zaman harcamanız lazım. Tüm bu uğraşların sonucunda belediye binanınız 4. seviyeye getirmeyi başardıysanız saldırılara karşı iyi bir savunma elde etmişsiniz demektir. Eğer hala 3. seviyedeyseniz hiç panik yapmanıza gerek yok. Bu konuda sizlere yardımcı olacağız. COC köy düzeni hakkında sizlere sunacağımız taktikler sayesinde en doğru temel düzene ulaşabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizde diğer seviyeler içinde çeşitli bilgilere ulaşacaksınız.

Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni  2023

Şimdi ilk olarak 4. seviyedeki ana savunmalar üzerinden ilerleyelim. Oyun içerisindeki en iyi savunma araçlarından biri şüphesiz havan olarak bilinmektedir. Bu silahın menzili neredeyse tüm köyü kaplar. O nedenle mutlaka üssün ortasına yerleştirilmelidir. Daha düşük belediye binasına sahip olan rakipler, ordu sistemi kısıtlı olduğu için ağırlıklı olarak barbar ve okçulardan destek alırlar. Bu savaşçıların vuruş ğuanları düşüktür. Havan silahı yalnızca depoları değil, toplayıcıları ve madencileri de düşman tehditlerinden koruyacaktır. Bu rehberimizde tüm köyün ayrıntılarına değineceğiz. Fakat bilmeniz gereken bazı püf noktalar var.

Clash Of Clans 4. seviye köy düzeni oluşturmadan önce hedefinizi belirlemeli ve bu yolda kararlı bir şekilde yürümelisiniz. Öncelikle amacınızın kupa kasmak mı yoksa kaynaklarınızı korumak mı olduğunuza karar vermelisiniz. Bunun yanında klan savaşları için sağlam bir köy mü dizayn etmek istiyorsunuz? Tüm bu durumlar için ayrı ayrı örneklerimiz bulunuyor. Dilediğinizi kopyalayarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

4. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni 2022

Sizlerle paylaşacağımız köy tasarımları sayesinde artık düşmanlarınızdan korkmanıza gerek kalmayacak. Çünkü köyünüz son derece korunaklı bir hale gelecek. 2022 senesinde kupa, kaynak koruma ve klan savaşları için faydalanabileceğiniz en verimli tasarımları düzenledik. Bu sayede kaynaklarınızı koruyabilir ve geliştirmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak klanınızdaki ekip arkadaşlarınıza karşı da mahcup olmayacaksınız. Pek çok kullanıcının aradığı özel köy düzenleri karşınızda!

Kaynak Koruma Köy Düzeni  

Herkesin bildiği üzere kaynaklar oyun içerisinde kritik bir öneme sahip. Hiç bir kullanıcı kaynaklarının çalınmasını istemez. 4. seviye kaynak koruma köy düzeni gerçekleştirilirken savunma binaları kaynakları koruyacak şekilde yerleştirilmelidir. Aşağıda yer alan örneklerde yararlanabileceğiniz clash of clans 4. seviye en iyi savunma taktikleri yer almaktadır. Yararlanabileceğiniz örnekler şunlardır:

Yukarıda da göreceğiniz gibi güçlü silahlar, kaynaklar ve belediye binası korunaklı bir hale getirilmiştir.

Clash Of Clans Kupa Köy Düzeni

Clash Of Clans kupa köy düzeni genellikle belediye binasını korumak amacıyla tasarlanır. 4. seviye ve çok daha ötesi için kullanabileceğiniz kupa tasarımlarını aşağıda paylaşıyoruz. Dilediğiniz gibi kopyalayabilirsiniz.

Yukarıdaki örneğimiz ideal kupa tasarımını görüntülemektesiniz. Kendi stratejinize göre üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Clash Of Clans 4. seviye köy düzeni oluştururken paylaşmış olduğumuz tüm örneklerden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında üzerinde değişiklik yaparak daha korunaklı bir hale de getirebilirsiniz. Köy düzeni zeka ve yaratıcılık işidir. Ayrıca her seviyede belirli bir tecrübe elde edersiniz. Bu deneyimi daha üst seviyelere çıkarmak sizlerin elindedir.

Eğer oyunda onlinesanız düşmanlara müdahale etmek daha kolay bir hal alıyor. Fakat Clash of Clans içerisinde offline durumdayken de düşmanlar savaş açabilir. İşte korunaklı bir köy düzeni tam da bu noktada devreye giriyor. Oyuna giremediğiniz zamanlarda içinizin rahat olmasını istiyorsanız kaynaklarınızı ve en güçlü silahlarınızı merkeze almaya çalışın. Önceliği her zaman duvarlarınıza verin. Silahlarınızı birbirine çok yakın tutmayın. Belediye binanızı düşmanların en son ulaşabileceği nokta haline getirin. kışla, mayın, koleksiyoner, ordu kampı, laboratuvar ve depo gibi savunma amaçlı olmayan binaları asla göz ardı etmeyin. Bu binalar düşmanlarınızın yolunu engelleme de son derece önemli bir rol oynayacaktır.

Oyun sürekli olarak güncelleniyor. Kullanıcılara zaman zaman etkileyici yenilikler sunuluyor. Paylaşmış olduğumuz COC 4. seviye köy düzeni 2023 yılında da kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Kendi deneyimlerinizi, görüşlerinizi ve sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Eğer belediye binanız şu an 3. seviyedeyse BU bağlantıyı ziyaret etmenizde fayda var.

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni

Ayrıca sitemizin ana sayfasına Teknofeed.Com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku