Teknoloji Blogu

Gizli Numaradan Arayanı Bulma (Kesin Çözüm) *2021

Gizli Numaradan Arayanı Bulma (Kesin Çözüm) / Günümüzde telefonlardan yapılan aramalar, bilindiği üzere “gizli” şekilde yapılabilir. Böylece karşı taraftaki kullanıcıya numara/isim bilgisi gösterilmez. Dolayısıyla özel numara bulma uygulaması gibi araştırmalar, birçok kişi tarafından büyük bir merak içerisine gerçekleştirilir. Her ne kadar geçmiş dönemlerde *#30# özel numara gibi seçenekler olsa da, artık bu geçerli değildir.

Günümüzde bazı insanlar, farklı sebeplerden dolayı aramadan önce telefonlarınızı gizliye alabilir. Bu durumda bir kişi rehbere kayıtlı bile olsa, numarası ve ismi görülmez. Bu durum birçok kişide hem tedirginlik, hem de merak uyandırır.

Eğer bunları öğrenmek istiyorsanız, yapabileceğiniz çözümler de vardır. Şayet 11880 gibi numaraları arayarak, konu hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Gizli numaradan arayanı bulma

*#30# Gizli Numaradan Arayanı Bulma?

Birçok kişinin bildiği üzere bir dönem özel numaraları bulmak için gerek *#30# özel numara bulma, gerekse *#38# gibi seçenekler bulunmaydı. Kişiler bu rakamları ve sembolleri tuşlayarak arama yapabilmekteydi.

Bununla beraber sonradan bu özellik kaldırıldı. Dolayısıyla artık bu gibi numaralardan çözüm alınamamaktadır. Eğer 11880, 11832 gibi telefon numaralarını ararsanız veya 2200’a mesaj atarsanız, yanıt almanız mümkündür.

11880 Gizliden Arayanı Bulma Nasıl Yapılır?

Bilinmeyen numaralar, günümüzde birçok kişinin canını sıkmaktadır. Dolayısıyla 11880 gizliden arayanı bulma nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak edilir. Burada tek yapmanız gereken, bu rakamları çevirerek, görevliye konu hakkında bilgi vermektir.

Ardından Gizli Numaradan Arayanı Bulma hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak 11832 bilinmeyen numaralar servisi ile irtibat kurarak, durum hakkında ayrıntıları sağladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Son olarak eğer gizli numara değilse ancak rehberinize kaydetmemişseniz, telefonunuzun mesajlar kısmını açarak 2200’a KIM yazıp, boşluk bırakarak başında 0 olmadan numarayı yollayabilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma başlıklı içeriğimizin yanı sıra, Azar Bilgisayardan Giriş Nasıl Yapılır? başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Vodafone/Özel Numara Bulma Nasıl Yapılır?

Vodafone, ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılan servisler arasındadır. Bu operatörde olanlar, bilinmeyen ve özel numaralar için Vodafone/özel numara bulma nasıl yapılır sorusunu sıkça merak etmektedir.

Şayet 11842 bilinmeyen numaralar servisini arayarak, bilgi verirseniz yardım almanız mümkündür. Gizli Numaradan Arayanı Bulma aşamasında eğer numara görünüyorsa ancak rehberinizde kayıtlı değilse, mesajlar kısmında KIM yazarak boşluk bırakıp, on haneli sizi arayan kişinin numarasını 7048’e yollayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Çağatay diyor

    selam arkadaşlar web siteniz çok güzel bilgiler var, face de paylaştım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku