Teknoloji Blogu

iOS 11.4 Güncellemesi ve Batarya Sorunu

Apple telefonlarına iOS 11.4 güncellemesini indiren kullanıcılar tarafından şu sıralar sürekli batarya şikayetleri baş göstermekte. Apple destek siteleri sayıları çok fazla olan iPhone kullanıcılarının şikayetlerine cevap vermekteler.

iOS 11.4 güncellemesini cihazlarına yükleyen Apple telefon sahipleri batarya sürelerinin çok kısaldığından feryat etmekteler. Apple şirketi tarafından bu soruna bir çözüm getirmeleri çoğu kullanıcı bekliyor. Bu hatalı güncellemeden en çok etkilenen telefonlar şu şekilde; iPhone 6 ve iPhone X arasında ki tüm modellerde bu tip sorunlar gözükmekte. Apple firması tarafından bu sorunlara daire bir cevap gelmedi ancak kullanıcılar bir an önce bu sorunların çözümünü bekliyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”14658″]

Cihazları Güncellemek için Acele Etmeyin !

Telefon şirketleri çıkardıkları cihazlar için her zaman en iyisini yaparak güncellemeye çalışıyor. Sürekli yeni sistemler veya özellikler entegre ediliyor fakat bazı sorunlarda gözden kaçabiliyor. Güncellemeler pek fazla deneme saatinden geçmeden kullanıcılara sunuldukları için bu tarz problem çok sıklıkla olmakta günümüzde. Fakat kullanıcılar 2018 yılı itibari ile daha sorunsuz ve güvenli cihazlar bekliyor üreticilerden.

Güncellik çok önemli !

Normal şartlarda evet cihazların güncel kalması çok çok önem arz etmekte. Cihazlar yazılımsal olarak güncel olarak kalmazsa güvenlik ve stabil çalışma konusunda her zaman bir sorun çıkarabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güncellemeleri yayınlamadan önce daha fazla test için deneme yapmak gerekiyor, sonrasında son kullanıcıların kullanımına açılmalı diye düşünüyoruz. Sizin de bu konu hakkında düşünceleriniz var ise, yorum kısmından bizlere iletin lütfen.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku