Teknoloji Blogu

iOS için Google Chrome Güncellendi

0

Google Chrome‘un iOS versiyonu güncellendi. Bildirim merkezi için widget ekleme özelliği gelen yeni versiyon bir kaç minör değişiklikte barındırıyor.

google-chrome-ios-widget-teknofeed

Widget özelliğinin eklendiği yeni Google Chrome uygulaması ile bildirim merkezine Google Chrome’u ekleyebilirsiniz. Widget özellinde “Yeni Sekme” ve “Sesli Arama” özelliği bulunuyor. Bu sekmeler ile direkt Google Chrome’da yeni bir sekme açabilir ya da hızlı bir şekilde sesli arama gerçekleştirebilirsiniz. 1Password ve LastPass uygulamaları içinde destek veren yeni versiyonda yenilikler tam olarak şöyle:

  • Daha hızlı aramaya ve göz atmaya başlayın: Sesli Arama’ya hızlı bir şekilde erişin ve Bugün görünümü’nden yeni sekmeler açın
  • Ergonomik olarak tasarlandı: Yeniden yüklemek ve kapatıp/açmak için çekin
  • 1 Password ve LastPass gibi iOS Uygulama Uzantıları desteği
  • Diğer uygulamalardan kopyalanan bağlantıları kolayca açın
Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL