Teknoloji Blogu

iPhone’da Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

0

iPhone cihazınız var ve format atma işleminin nasıl yapılacağı konusunda pek bir fikriniz yok mu? Bu makalemiz sizlere iPhone cihazlarında format işleminin nasıl olacağı konusunda bilgiler vermek için hazırlanmıştır. Sizlerde iPhone cihazına sahip ve format atma işleminden çekiniyorsanız makalemizi okuyarak format atma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

iphone-format-atma-yapimi-manset
Öncelikle iPhone cihazımızın Ayarlar bölümüne geliyoruz. Karşımıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Önemli olan burada amacımızın ne olduğudur arkadaşlar.
2 farklı seçenek seçeneğimiz ve başlığımız olan işlemlerden format atma işlemini gerçekleştirmiş olacağınız.
Başlıklarımız;

  • Tüm Ayarları Sıfırla
  • Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil

Tüm Ayarları Sıfırla: Bu sekmeyi tıkladığımız zaman cihazımız üzerindeki ayarlar sadece sıfırlanacaktır. Herhangi bir veri dosyası yada uygulama silinmeyecektir.

Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil: Bu sekmeyi tıkladığımızda da cihazımız üzerinde yer alan kişiler, mesajlar, uygulamalar, fotoğraflar ve daha doğrusu cihazı ilk sıfır almış gibi tüm verilerin silinmesine sebep olacaktır. Cihazınıza format atmak istiyorsanız Tüm içerik ve Ayarları sil bölümünü tıklamanız cihazınızın fabrika ayarlarına gelmesini sağlayacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et