Teknoloji Blogu

iTunes Mağazasında Kart Bilgisi Girmeden Alışveriş Yapmak

0

appstore-logo

iTunes üzerinden film veya müzik alışverişi yapmak istiyor ve kredi kartı bilgilerinizi vermek istemiyorsanız, iTunes hediye kartlarını kullanarak hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Ücretli uygulama ve müzik indirmek için bire bir yöntem olan iTunes Hediye Kartları, 25 TL ve 50 TL olmak üzere Avea bayileri ve Teknosa gibi teknoloji mağazalarında satılmakta. Bu kartları kullanarak bir başka iTunes kullanıcısına hediye edebilir veya da istediğiniz bir parçayı satın alıp ona hediye olarak gönderebilirsiniz.

Satın aldığınız iTunes hediye kartının yanında size verilen fişte, iTunes hediye kodu yer almaktadır, bu kodu ister bilgisayarınız üzerinden istersenizde cihazınız üzerinden girebilir ve hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bu işlemi cihazınız üzerinden anlatacak olursak iTunes veya Appstore uygulamasına girip:

iTunes-hediye-karti-kullanimi

En alta inip “Kodu kullan” butonuna basıp

iTunes-hediye-karti-kullanimi_1

Çıkan ekrana fiş üzerinde yer alan kodu girip pencerenin üzerinde bulunan “Kodu kullan” butonuna basıp işlemi onaylayınız.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL