Teknoloji Blogu

Instagram’dan Gelen E-Posta ve SMS’ler Nasıl Kapatılır?

0

Son zamanların en çok kullanılan sosyal ağ platformlarından Instagram, her gün gelişen yeni özellikleriyle bünyesine katılan yeni kullanıcılarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Açıklanan son rakamlara göre 700 Milyon kullanıcı sayısına ulaşan Instagram, popüler diğer sosyal ağları sollayarak büyük başarı sağlamış durumda. Yeni reklam verme özellikleriyle kullanıcılara kişiselleştirilmiş reklamlar sunan Instagram, Facebook’un başarılı stratejisi ile ürün pazarlama alanında yakın gelecekte en çok tercih edilecek platformlardan birisi olmaya aday durumda.

Hal böyleyken reklam ve haber e-postalarıda sıklaşır hale geliyor. Bu yazımızda sizlere Instagram’dan gönderilen reklam ve tanıtım amaçlı e-posta ve smsleri ise nasıl kapatacağınızı anlatayacağız. Özellikle yeni reklam verme özellikleriyle, kullanıcılarına yeni ürünlerden haberdar olmasını sağlayan ayarları aşağıdaki anlatımı takip ederek kapatabilir ve gereksiz gönderilen e-postalardan kurtulabilirsiniz.

blank

  1. Adım profilinize girip yukarıda gösterilen resimdeki Profili Düzenle butonunun yanındaki işaretli butona tıklayınız.
  2. Adım Ayarlar kısmındaki “E-Posta ve SMS Bildirim  Ayarları” kısmına giriniz.
  3. Adım gereksiz gördüğünüz açık ayarları deaktif konuma getirerek kapatabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et