Teknoloji Blogu

Luke Cage 2. Sezonu Netflix’te Yayında

Netflix bildiğiniz gibi Marvel dünyasının süper kahramanlarına merak sarmış durumda. Bazı Marvel dizilerine örnek verecek olursak; Jessica Jones, Iron Fist, Punisher, Daredevil ve Luke Cage gibi harika kahramanların dizileri netflix üzerinden yayınlanmakta. Üstüne birde geçtiğimiz sene tüm bu karakterlerin olduğu The Defenders isimli diziyi çeken ve çok beğeni alan Netflix bu kahramanların izinden gitmeye devam ediyor.

Daredevil ve Jessica Jones karakterlerinin hali hazırda 2. sezonları zaten yayınlanmış. Nihayet sıra güçlü karakter Luke Cage’e geldi ve dün itibari ile Netflix üzerinden türkçe altyazılı olarak izlenebilir hale geldi. Güzel bir tanıtım fragmanı yayınlanan dizide gerçekten aksiyon bitmeyecek gibi. 22 Haziran 2018 günü izlenebilir halde olan Luke Cage’i izlemeyi unutmayın.

2. Sezonda bol aksiyonlu ve heyecanlı

Luke Cage dizisi ilk sezonda ki gibi toplamda 13 bölümden oluşmakta. Bu sezonda İron Fist ile yakınlaşacağı söylentileri dolanmakt ve Heroes Of Hire adında bir ittifak kurulacağına yönelik iddaalar var. Hemen aşağıdan yeni sezonun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku