Teknoloji Blogu

Postegro Benzeri Uygulamalar ve Siteler 2023

Postegro benzeri uygulamalar, Instagram’da yer alan gizli hesapları görebilmeyi sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Postegro gibi uygulamalar, pek çok insanın gizlice diğer profilleri takip etmesini kolaylaştırarak ve akıllı cihazlara da indirilerek kullanılabilmektedir. Postegro tarzı uygulamalar araştırılmakta ve insanların gizli olarak açtığı Instagram profillerini görmenin farklı bir yolu olup olmadığı merak edilmektedir.

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

postegro benzeri uygulamalar

Postegro benzeri uygulamalar 2024 arayışı içerisinde olan bireylerin tercih edebileceği pek çok farklı site ve uygulama bulunmaktadır. Postegro gibi olan uygulamaların neredeyse tamamı hem android hem de iOS cihaz kullanan kişiler tarafından indirilebilmektedir.

En iyi Telegram kanalları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Postegro tarzı uygulamalardan bazıları aşağıdaki listede belirtilmektedir. Liliapp benzeri uygulamalara internet tarayıcınızdan ya da telefonunuzda bulunan uygulama mağazasından bakabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

 1. Find My Stalker
 2. Followers+
 3. Anonymous Story Viewer
 4. Analayz For Instagram
 5. InsLog Reports
 6. Profile+
 7. StoryLab
 8. Social Ghost
 9. InstaBusted
 10. Istory
 11. Profile+

Postegro Benzeri Android Uygulamaları

 1. Find My Stalker
 2. Followers+
 3. Anonymous Story Viewer
 4. Analayz For Instagram
 5. InsLog Reports
 6. Profile+
 7. StoryLab
 8. Social Ghost

Postegro Benzeri Uygulamalar İos

 1. Social Ghost
 2. InstaBusted
 3. Istory
 4. Profile+
 5. Analyz For Instagram
Postegro Benzeri Uygulamalar

İnstagram gizli hesap görme uygulama ve siteleri başlıklı içeriğimizde ilginizi çekebilir

Postegro Yerine Gelen Uygulamalar

Postegro yerine gelen uygulama Pingru olmaktadır. Postegro gibi siteler ve Pingru, birbiri ile aynı mantık ile işleyişini sürdürmektedir. Yani her iki uygulama da, giriş izni için Instagram kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmenizi istemektedir. Kullanıcı adı ve şifre kişisel veri olarak sayıldığı için pek çok insan bu uygulamalara fake yani sahte hesaplar kullanarak giriş yapmaktadır.

Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro benzeri uygulamalar, Instagram kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi talep etmektedir. Bu da, 3. Şahısların sizin hesabınıza erişebileceği anlamı taşımaktadır. Gizli hesap görme uygulamalarının oldukça büyük bir çoğunluğu, farklı kullanıcıların da sizin gizli hesabınızı görebilmesini sağladığı için kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi talep etmektedir.

Postegro Benzeri Siteler İşe Yarıyormu?

Postegro gibi siteler, istediğiniz insanın gizli Instagram profilini görmenizi sağlıyor olsa da güvenilirlik konusunda bazı soru işaretleri vardır. Bu nedenle kapalı Instagram hesabı görebilmek için tarafınızdan Instagram bilgilerinizi isteyen site ve uygulamalara gerçek hesabınız ile giriş yapmamanız oldukça önemlidir. Aksi halde şifreniz haberiniz olmadan değiştirebilir, başka insanlar hesabınıza erişebilir ya da hesabınız tamamen ortadan kaldırılabilir. Bu sebeple güvenlik konusunda karar size ait. Biz sizler için en güvenilir siteleri listemize ekliyoruz.

 1. Liliapp Web
 2. Web Postegro
 3. Best Whozi

Sitelerini kullanabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar : Liliapp Web

Liliapp Web sitesi instagram gizli hesap görme konusunda en iyi ve güvenilir sitelerden biridie. Size günlük 3 adet ücretsiz sorgu hakkı vermektedir. Siteyi android ve ios platformlarında her ikisinde kolayca kullanabilirsiniz.

Web Postegro

Web Postegro uygulaması yerini Liliapp sitesinde bıraktı. Bu siteden sahte profil ile sorgu yapmanıza izin verilmiyor. Girdiğiniz hesap en az 50 takipçisi olan bir hesap olmalıdır. Aksi takdirde sorgulama yapamazsınız.

Postegro Kaldırıldı mı?

Postegro uygulaması 13 Haziran 2020 tarihinde uygulama marketlerinden kaldırılmaya başlandı. Fakat onun yerine internette birçok yeni uygulama bulunmaktadır. Herhangi bir uygulamanın apk dosyasını indirip postegro gibi kullanabilirsiniz.

Postegro Ve Benzeri Uygulamalar Güvenilir Mi?

Postegro gibi site ve uygulamalar son zamanlarda milyonlarca insan tarafından tercih edilmektedir. Instagram üzerinden kapalı hesapları takip edebilmek için kullanılan bu uygulamalarda güvenlik ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilmektedir.

Ayrıca instagram gizli story bakma isterseniz linkteki konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
5 Yorumlar
 1. Eda Aliyev diyor

  Merhabalar iyi günler hocam,
  Postegro gibi siteler ve uygulamalar da şifrenizi soruyor, Postegro kullanmak güvenli mi?

 2. Alya Mert diyor

  Postegro gibi siteler güvenilir mi acaba?
  Hesabım çalınsın istemiyorum. Sizce Lili benzeri uygulamalar içinden hangisini tercih etmeliyim.

  1. Nahirep diyor

   Merhaba postegro kullanıyorum ama hesabınız çalınıyor farklı bı fake hesap ile giriş yaparsanız daha iyi olur.

  2. Aybüke diyor

   Kimse bunun için garanti veremez. Siz 50-100 takipçili yedek hesap açıp onunla kontrol edin. Ne olur ne olmaz. Bu sadece postegro için değil, Bestwhozi, Pingru vb uygulamalar ve siteler için de geçerli.

 3. İphone diyor

  Postegro gibi uygulamalara başka örnekler var mı ücretsiz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku