Teknoloji Blogu

Postegro Benzeri Uygulamalar 2021, 11 Adet Güncel

0

Postegro benzeri uygulamalar, Instagram’da yer alan gizli hesapları görebilmeyi sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Postegro gibi uygulamalar, pek çok insanın gizlice diğer profilleri takip etmesini kolaylaştırarak ve akıllı cihazlara da indirilerek kullanılabilmektedir. Postegro tarzı uygulamalar araştırılmakta ve insanların gizli olarak açtığı Instagram profillerini görmenin farklı bir yolu olup olmadığı merak edilmektedir.

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro yerine gelen uygulama Pingru olmaktadır. Postegro gibi siteler ve Pingru, birbiri ile aynı mantık ile işleyişini sürdürmektedir. Yani her iki uygulama da, giriş izni için Instagram kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmenizi istemektedir. Kullanıcı adı ve şifre kişisel veri olarak sayıldığı için pek çok insan bu uygulamalara fake yani sahte hesaplar kullanarak giriş yapmaktadır.

postegro benzeri uygulamalar

Postegro Benzeri Uygulamalar 2021

Postegro benzeri uygulamalar arayışı içerisinde olan bireylerin tercih edebileceği pek çok farklı site ve uygulama bulunmaktadır. Postegro gibi olan uygulamaların neredeyse tamamı hem android hem de iOS cihaz kullanan kişiler tarafından indirilebilmektedir.

En iyi Telegram kanalları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Postegro tarzı uygulamalardan bazıları aşağıdaki listede belirtilmektedir. Lili benzeri uygulamalara internet tarayıcınızdan ya da telefonunuzda bulunan uygulama mağazasından bakabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar 2021

 1. Find My Stalker
 2. Followers+
 3. Anonymous Story Viewer
 4. Analayz For Instagram
 5. InsLog Reports
 6. Profile+
 7. StoryLab
 8. Social Ghost
 9. InstaBusted
 10. Istory
 11. Profile+

Postegro Benzeri Android Uygulamaları

 1. Find My Stalker
 2. Followers+
 3. Anonymous Story Viewer
 4. Analayz For Instagram
 5. InsLog Reports
 6. Profile+
 7. StoryLab
 8. Social Ghost

Postegro Benzeri Uygulamalar İos

 1. Social Ghost
 2. InstaBusted
 3. Istory
 4. Profile+
 5. Analyz For Instagram
Postegro Benzeri Uygulamalar

Postegro Ve Benzeri Uygulamalar Güvenilir Mi?

Postegro gibi site ve uygulamalar son zamanlarda milyonlarca insan tarafından tercih edilmektedir. Instagram üzerinden kapalı hesapları takip edebilmek için kullanılan bu uygulamalarda güvenlik ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilmektedir.

İnstagram gizli hesap görme uygulama ve siteleri başlıklı içeriğimizde ilginizi çekebilir

Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro benzeri uygulamalar, Instagram kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi talep etmektedir. Bu da, 3. Şahısların sizin hesabınıza erişebileceği anlamı taşımaktadır. Gizli hesap görme uygulamalarının oldukça büyük bir çoğunluğu, farklı kullanıcıların da sizin gizli hesabınızı görebilmesini sağladığı için kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi talep etmektedir.

blank

Postegro Benzeri Siteler İşe Yarıyormu?

Postegro gibi siteler, istediğiniz insanın gizli Instagram profilini görmenizi sağlıyor olsa da güvenilirlik konusunda bazı soru işaretleri vardır. Bu nedenle kapalı Instagram hesabı görebilmek için tarafınızdan Instagram bilgilerinizi isteyen site ve uygulamalara gerçek hesabınız ile giriş yapmamanız oldukça önemlidir. Aksi halde şifreniz haberiniz olmadan değiştirebilir, başka insanlar hesabınıza erişebilir ya da hesabınız tamamen ortadan kaldırılabilir. Bu sebeple güvenlik konusunda karar size ait. Biz sizler için en güvenilir siteleri listemize ekliyoruz.

 1. Liliapp Web
 2. Web Postegro
 3. Best Whozi

Sitelerini kullanabilirsiniz.

blank

Postegro Tarzı Site: Liliapp Web

Liliapp Web sitesi instagram gizli hesap görme konusunda en iyi ve güvenilir sitelerden biridie. Size günlük 3 adet ücretsiz sorgu hakkı vermektedir. Siteyi android ve ios platformlarında her ikisinde kolayca kullanabilirsiniz.

blank

Gizli Hesap Görme: Web Postegro

Web Postegro uygulaması yerini Liliapp sitesinde bıraktı. Bu siteden sahte profil ile sorgu yapmanıza izin verilmiyor. Girdiğiniz hesap en az 50 takipçisi olan bir hesap olmalıdır. Aksi takdirde sorgulama yapamazsınız.

Postegro Kaldırıldı mı?

Postegro uygulaması 13 Haziran 2020 tarihinde uygulama marketlerinden kaldırılmaya başlandı. Fakat onun yerine internette birçok yeni uygulama bulunmaktadır. Herhangi bir uygulamanın apk dosyasını indirip postegro gibi kullanabilirsiniz.

Ayrıca instagram gizli story bakma isterseniz linkteki konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Lite Ne Kadar İnternet Yer - Apk İndir başlıklı makalemizde ApkPure, az internet yiyen instagram ve az mb harcayan instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et