arama

İnstagram’da Hikayelere Gizli Olarak Bakmak

Gizlice bakmak istediğiniz hikayeler var ise bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay
Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram‘da biliyorsunuz ki her geçen gün yenilikler gelmeye devam ediyor, son olarak IGTV eklentisini uygulamaya sokan Instagram toplam 1 milyar aktif kullanıcıya hitap ediyor.

Gizli Olarak Story İzleme Uygulaması

Takip ettiğiniz kişilerin çoğu instagram üzerinden günlük olarak hikaye paylaşıyordur. Bu hikayeleri her zaman izleyebilmenize olanak tanıyan İnstagram tabi ki izledikten sonra da hikaye sahibine izlediğinize dair bildirimler gitmekte. Ancak bazı kişilerin attığı hikayeleri izlemek isteyip isminizin gözükmesini istemiyorsanız bu uygulamaya bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram storyleri gizli olarak izlemenin bir çok alternatifi var fakat bu yazımızda sizlere Story Saver uygulamasından bahsedeceğiz. Google Play Store üzerinden yasal olarak telefonlarınıza indirebilmeniz mümkün olan Story Saver uygulaması sayesinde takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini kayıt dışı ve gizli olarak izleyebileceksiniz.

Story Saver uygulamasını kullanabilmek için dilerseniz Android dilerseniz iOS kullanıcısı olmanız yeterli. Play Store ve App Store mağazaları üzerinden ücretsiz olarak temiz edebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra instagram hesabınız ile uygulamayı eşleştirmelisiniz, sonrasında instagram üzerinden paylaşılan hikayeler Story Saver uygulaması üzerinde de görünmeye başlayacaktır. Bu hikayeleri izlediğiniz de artık hikaye sahibinin kim bakmış panelinde gözükmeyeceksiniz.

Story Saver uygulaması buradan indirebilirsiniz.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER