Proton Tv Apk İndir - Teknofeed.COM

Proton Tv Apk İndir

 Proton Tv Apk İndir
Okunuyor Proton Tv Apk İndir

Proton TV, diğer programların aksine en özgün ve kullanışlı TV uygulamalarından biri olarak piyasada yerini almıştır. Proton tv apk indir ile bu hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Proton TV Apk, ücretsiz olması nedeniyle ne indirilirken ne de kurulurken kayıt zorunluluğu sunmamaktadır.

PROGRAM ÖZELLİKLERİ

  • Türk ve yabancı tüm kanallar: Diziden filme, belgesel kanallarından eğlence kanallarına, çocuk kanallarından müzik kanalları gibi daha birçok sayıda farklı kanalın olduğu Proton TV’de seçmek için oldukça fazla seçenek ile donatılmışsınızdır. Türk yapımları ve yabancı dizileri, filmlerini, tartışma programlarını ve farklı türdeki tüm yayınları Proton TV aracılığı ile seyredebilirsiniz.
  • Takılma gibi sorunlar yaşamadan istediğinizde izlemek: Seçtiğiniz kanalı açtığınızda tüm yayınları sorunsuz şekilde seyredebilirsiniz. İnternet altyapınızın izin verdiği ölçüde yayınları SD ve ya yüksek çözünürlük ile açabilirsiniz. Bağlantınız güçlüyse yayınları yüksek kalite şeklimde , güçlü bir ağ bağlantınız bulunmuyorsa yayınları SD şeklinde aralıksız şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Basit şekilde kurmak, hızlı yüklenme: Uygulamanın kapladığı alan çok küçüktür. Bunun sonucunda indirdiğiniz teknolojik aletlerde çok yer tutmaz, hızlı bir şekilde yüklenir. Uygulamanın kuruluşu da hızlı bir şekilde gerçekleşir. Diğer programların çalışmasını yavaşlatmaz, geri planda ağırlaşmaya sebep olmayacaktır.
  • Kullanıcıya uygunluğu: Menüler oldukça yalın şekilde ayarlanmıştır. İzleyeceğiniz kanalı bulmanız için karmaşık menüler arasında dolaşmanız istenmez. Programda bulunan birçok kanal listelenmiş bir şekilde uygulamanın içerisinde sıralanmıştır. Ayrıca ara seçeneği aracılığı ile yayın adını yazıp kolay şekilde aratabileceksiniz.
  • Telefon ve diğer teknolojik aletlerde açılabilme özelliği: Androide uygun ya da iOS’u bulunan işletimi kullanılan telefonların, tablet ve bilgisayarların içerisinde programı açabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda uygulamanın açılması için eklenmesi gerekilen bir eklentiye ihtiyaç yoktur buna rağmen bilgisayarınızda açacağınız Proton TV’yi çalıştırmak amacı ile emülatör kurulması istenmektedir.
  • İl defa yayınlanan dizi ve filmler hemen uygulamaya gelir: Uygulamanın içerisinde çok sayıda dizi film gibi yapımlar yer alır. Sadece yerli değil birçok yabancı yapımda uygulama içerisinde bulunur ve istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz, kayıt yaptırmadan indirebilme fırsatı: Programı tam tüm etkinliği ile açmak için kayıt yaptırmaya ve ya ücret ödemeniz gerekmez. Bu uygulamanın benzeri olan bazı uygulamaların içerisinde tüm özellikler açık değildir ve bazı kanalları seyredebilmek için kısıtlamalar getirilmiştir. Proton TV yazılımında tüm kanalları aralıksız şekilde ve kişisel istemeden izlemeye başlayabilirsiniz.

Sonuçta farklı türlerdeki yayınları seyretmek için güvenle kullanabileceğiniz bir uygulama olmakta olan Proton TV, ücretsiz şekilde size sunulmaktadır. iOS ve bilgisayar sürümü henüz çıkmamıştır. Birçok avantajı bulunan uygulamaya sahip olarak çeşitli biçimlere ayrılmış yayınları problemsiz seyredebilirsiniz. Diğer apk kategorimize de göz atmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Taraftar TV APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın