Turkcell'de 3G'den 4.5G'ye Nasıl Geçilir? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Turkcell’de 3G’den 4.5G’ye Nasıl Geçilir?

 Turkcell’de 3G’den 4.5G’ye Nasıl Geçilir?
Okunuyor Turkcell’de 3G’den 4.5G’ye Nasıl Geçilir?

1 Nisan’dan itibaren kullanıma sunulacak olan 4.5G’nin hayatımıza girmesine çok az kaldı. İnternet hızında yüksek oranda değişim göstermesi beklenen bu yeniliğin, tüm gsm operatörü kullanıcıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Turkcell kullanıcıları için ise nasıl bir kaç adımda 3G’den 4.5G hızına geçiş yapılır size bunu göstereceğiz. Aynı yöntem ile 4.5G’den 3G’ye veya 2G’ye düşürme yapabileceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir güncelleme ile “Turkcell Hesabım” uygulamasını indiren kullanıcılar internet hızı ayarını manuel olarak değiştirebilecekler.

turkcell-internet-hizi-degistirme-1İlk olarak uygulamayı giriş yapıp sağ üstte bulunan açılır menü ikonuna tıklayıp Hesabım>Ayarlara tıklayınız.

turkcell-internet-hizi-degistirme-2

Karşınıza çıkan ekrandan “İnternet Ayarlarım“a tıklayınız.

Buradaki ekrandan istediğiniz gibi internet hızınızı değiştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşte Apple'ın yeni yayınladığı iPhone 7 Videosu İnanılmaz Görsel Efekt başlıklı makalemizde apple facebook, iphone 7 ve İphone 7 tanıtım videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın