Ana Sayfa Programlar DropBox Güncellendi ! DropBox Nedir ve Yeni Gelenler Burada
DropBox Güncellendi ! DropBox Nedir ve Yeni Gelenler Burada

DropBox Güncellendi ! DropBox Nedir ve Yeni Gelenler Burada

0

Dropbox nedir?

Dropbox’ı  bana göre en kolay “Online USB belleğimizdir” dersek anlatabiliriz. Sadece online olarak bütün dosyalarımızı koruyabilir ve saklayabiliyoruz. En güzel yanlarından bir tanesi ise unutma veya kaybetme durumu olmuyor. Fotoğraf veya metin dosyalarınızı, sunumlarınızı saklayabileceğiniz uygun bir yer gibi görünüyor. Google Drive benzetilse de bence kullanışlı bir farkları yok gibi.

İster cepten ister bilgisayarınızdan girebildiğiniz bir uygulama yalnızca üye olmanız gerekmektedir.

Dropbox Resmi Sitesi İçin…

 

Üye olduktan sonra bize sadece 2 GB lık bir depolama alanı sunuluyor sonrası ise ücretli ancak her davet ettiğiniz kişi için 250 Mb’lık bir alan kazanabiliyorsunuz.

 

 

Cepten girdiğiniz takdirde ise +500 MB ‘camera uploads’ adında bir yer daha kazanıyorsunuz.

dropbox

5 Mayıs 2015’te yeni güncelleme ile Dropbox blogundan açıklandığı üzere artık .doc dosyalarını da kaydedebileceğimizi duyurdu ve ek olarak artık iTunes’tan indirdiğimiz uygulamadan yorum ekleyebiliyoruz.

Bir sürpriz daha var ana sayfa dediğimiz kısımda artık sık kullananlar veya önde olmasını istediğimiz kayıtları seçebiliyoruz.

 

İyi ve kullanışlı bir uygulama bir nevi dediğim gibi Google Drive’a benziyor. Sizde deneyip bizimle paylaşırsanız görüşünüzü seviniriz.

Yüce Osmanoğlu

Bir Teknofeed Yazarı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen