Teknoloji Blogu

Akıllı Telefonların Rekabeti Altın Rengine Büründü

0

Özellikle Samsung ve Apple‘ın son dönemdeki akıllı telefon rekabetine ilginç bir detay damga vurdu. Yakın zamanda piyasaya sürülmüş olan iPhone 5S‘in altın renkli modelinin karaborsaya düşmesinin ardından, Samsung da altın rengindeki yeni bir telefon modelini piyasaya sürmek için hazırlık yapıyor.

apple-iPhone-5s-gold

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Apple iPhone 5S’in yok satıp karaborsaya düşmesinin ardından, Samsung da kolları sıvadı ve Galaxy S4’ün altın renkli modelinin duyurularını yapmaya başladı. Apple hatırlayacağınız üzere iPhone 5C için bir satış rekoru beklemişti fakat beklediği reaksiyonu kullanıcılarından alamamıştı. iPhone 5C’den almaları gereken tepkiyi iPhone 5S’in altın rengi modelinden alan Apple böylece, en büyük rakibi olan Samsung’un da S4 modeline gelecek yeni rengin öncülüğünü yapmış oldu.

Samsung’un yeni modellerinin çerçeveleri altın rengine dönüşürken, dış bölüm ise pembe ve kahverengi olarak iki seçeneğe ayrıldı. Yapılan açıklamaya göre altın renkli Galaxy S4, ilk olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa çıkacak. Diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı ve modellerin fiyatları henüz belli değil, fakat şirketten yapılan herhangi bir açıklamada sizi bilgilendireceğiz. Takipte kalın…

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL