Teknoloji Blogu

App Store 5 Yaşında, Hediyelere Hazır Olun

0

appstore-logo

Apple‘ın uygulama mağazası App Store, bundan tam 5 sene önce 2008 yılında hizmete açılmıştı. Aradan bunca zaman geçtikten sonra firma geride bıraktığı yıllara dair istatistiklere göz attığında başarılı bir istatistik görünce Apple, bazı oyun ve uygulamaları kullanıcılarına hediye etmeye başladı.

Oyunlar şöyle sıralanıyor:  Infinity Blade II, Superbrothers: Sword and Sworcery EP, Where’s My Water?, Badland ve Tiny Wings Ücretsiz uygulamala ise: Traktor DJ, Day One, Over ile Barefoot World Atlas olarak kullanıcılarını bekliyor.

Başarılı bir 5 sene geçiren App Store geliştiricilerine 10 Milyar dolar gelir sağlamış oldu. Şuan için ücretsiz oyun ve uygulamalar bu şekilde sıralanmışken Apple’ın 10 Temmuz’da daha fazla ücretsiz uygulamayı duyuracağı bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL