Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: Bad Piggies

0

appstore-logo

Apple‘ın uygulama mağazası App Store‘da her hafta güncellenen ücretsiz uygulama listesine bir yenisi daha eklendi. Rovio firmasının geliştirdiği Bad Piggies (Kötü domuzlar) oyunu bir süreliğine ücretsiz olmuş oldu.

appstore-bad-piggies

Genellikle Rovio firmasının Angry Birds oyunu ile bildiğimiz için kızgın kuşların olmadığı bir oyunu görmek ilk etapta garip gelebilir çünkü Bad Piggies oyununda sadece domuzlar yer alıyor. Oyunun temel amacı domuzlara araçlar yaparak hedefe doğru ilerletmek. Bu sayede seviyeleri geçiyor  ve puan kazanmış oluyorsunuz.

iPad ve iPhone için ayrı ayrı sürümleri bulunan oyunun 44.2 MB boyutunda olduğunu söyleyelim. Sizde bu fırsatı kaçırmadan denemek için cihazınızın App Store uygulamasına girip oyunu indirebilir, dilersenizde aşağıdaki butondan iTunes üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et