Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: PicPlayPost

0

appstore-logo

Flambe Studios LLC adlı firma tarafından geliştirilen PicPlayPost, iOS 6 ve üstü cihazlarda sorunsuz çalışabilen fotoğraf ve video düzenleme uygulaması. İlk bakışta daha önceden de sizlerle paylaştığımız Moldiv uygulamasına benzesede bu uygulama ile eğlenceli videolar da hazırlayabileceksiniz. 36 farklı çerçevesi ile bir çok farklı fotoğrafınızı tek kareye ekleyebilir ve arka fonuna daha önceden satın aldığınız iTunes müziklerinden birisini ekleyebilirsiniz.
(PicPlayPost’da deneme amaçlı hazırladığımız video)

ios-picplaypost-burgazturkios-picplaypost-burgazturk_1

Basit bir arayüze sahip olan PicPlayPost, özellikle kolay kullanımlı uygulama arayanlar için bire bir olacaktır. Fotoğraflarınızın kalitesini bozmayan uygulama, kayıt ederken direkt olarak sosyal ağlarda paylaşabilmenizi sağlayan bağlantılarda içeriyor.

Normalde 3,59 TL‘den satışa sunulan uygulama, şuanlık ücretsiz. Cihazınıza indirmek için App Store uygulamasına girip “Haftanın Uygulaması” kısmından cihazınıza kurabilir veya da aşağıdan direkt olarak indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL