Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: PopAGraph

0

App Store bu hafta da dopdolu. Geçtiğimiz hafta Where’s My Mickey uygulamasını ücretsiz olarak veren Apple, bu hafta için ise PopAGraph uygulamasını uygun gördü. Bir çeşit fotoğraf düzenleme ve efekt verme uygulaması olan PopAGraph, kategorisinde ki en başarılı uygulamalardan birisi.

PopAGraph-iOS-appstore-burgazturk

Fotoğraflarınız üzerinde bir çok çeşit işlem yapabilmenize imkan sağlayan uygulama ile seçtiğiniz bir nesne üzerinde işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Örneğin sizinde olduğunuz bir fotoğrafta kendinizi renkli bırakıp diğer kısımları siyah beyaz yapabiliyor ve çeşitli çerçevelerle daha güzel hale getirebiliyorsunuz. Uygulama içi satın alımlara da sahip PopAGraph’ı indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

PopAGraph-iOS

Önceki günlerde 0,99 $’dan satılan uygulama, bir haftalığına ücretsiz! 28.7 MB boyutunda ki uygulamayı aşağıdaki link aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et