Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: Sago Mini Forest Flyer

0

appstore-logo

Her hafta bir ücretsiz uygulamanın kullanıcılarıyla buluştuğu App Store‘da bugün yeni bir uygulama daha kısa süreliğine ücretsiz yayınlandı. Bu sefer küçük yaştaki çocukları eğlendirmeye yönelik bir uygulama seçen App Store, Sago Mini Forest Flyer‘ı çocuklarınıza ücretsiz oynaması için sunuyor. 

sago-mini-forest-flyer

Geliştiriciye göre Sago Mini Forest Flyer’ın hikayesi şu şekilde: “Bu eğlenceli macera, çocuğunuzun neşe içinde gülücükler saçmasını garanti eden hoş animasyonlarla doludur. Eğlence Robin’in kuş kulübesinde başlar. Kapı zilini çalın ve oynamak için yeni tüylü dostunuzu dışarıya davet edin. Gökyüzünde yükselirken, gölde su sıçratırken, birazcık dans edip yeni arkadaşlar edinirken birlikte sihirli ormanı keşfedin. Bu açık uçlu oyun deneyimi heyecanlı sürprizlerle doludur.”

sago-mini-forest-flyer_1

Uygulama App Store üzerinden ücretsiz sunulmakta olup, 41.6 MB boyutunda ve Türkçe dil desteğide bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL