Basemark GPU ile Ücretsiz Olarak Ekran Kartınızı Test Edin - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Basemark GPU ile Ücretsiz Olarak Ekran Kartınızı Test Edin

Ekran kartı performansınızı bu program için ücretsiz olarak test edebilirsiniz.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Sercan Aktay Sercan Aktay

Büyük bir heyecanla yeni bir ekran kartı aldığınız gibi büyük ihtimalle hemen bilgisayarınıza monte ettiniz, ancak sonrasında sadece oyun oynamak sizi tatmin etmedi ve tam performansta nasıl bir sonuç vereceğini ya da herhangi bir sorun oluşacak mı diye merak ettiğinizi biliyoruz. Piyasada oldukça fazla test programı mevcut, bu programlara genel olarak Benchmark adı verilmekte. Çoğu program ücretli olarak sunulmakta internet üzerinden satın alabilmektesiniz, fakat Basemark GPU programı ile tüm bu testleri ücretsiz olarak yapabileceksiniz ve tüm merakınızı giderebileceksiniz.

Ekran kartınızın Vulcan, OpenGL ve OpenGL ES Grafik genel performansına göz atarak size en iyi sonucu sunmayı amaçlayan Basemark GPU programı gerçekten güzel işler başarıyor.

BaseMark GPU Programı Örnek Test Sonucu

Şuan İçin Ücretsiz Olarak Yayında

Piyasaya çıkacağı zaman Steam platformu üzerinden 12 dolar gibi bir fiyatla çıkış yapacağı düşünülen BaseMark GPU programı şuan için ücretsiz olarak yayınlandı. Hem akıllı telefonlar için hem de PC üzerinden kullanabileceğiniz Basemark GPU‘yu sizde ekran kartlarınızın performansını merak ediyorsanız kaçırmayın diyoruz.

Dilerseniz ücretli versiyonu da mevcut biraz daha farklılıklar doğal olarak mevcut işte farkları aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

BaseMark GPU Nasıl Çalışır ?

Basemark GPU test programını iOS, Android, Windows ve Linux işletim sistemleri üzerinden kullanma şansına sahipsiniz. Program içerisinde Rocksolid Engine adı verilen bir motor kullanılıyor, bu motor sayesinde grafik işlemcisini bir çok yük altında bırakarak tüm çekirdeklerini sağlıklı bir şekilde kullanıp kullanmadığını kontrol ediyor. Programı bir kaç gündür denemekteyiz ücretli olan programlardan çok daha iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Sizin de soru ve önereceğiniz başka bir program var ise yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

BaseMark GPU Programını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Basemark GPU BURADAN İNDİRİN

 • Serhat
  2 sene önce

  oldukça güzel program herkese tavsiye ediyorum

  20
  yorum beğen
HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ