Teknoloji Blogu

Bedava Oyunlu Uplay Hesaplar

1

Bedava oyunlu uplay hesaplar ister miydiniz? E hadi o zaman konumuza. Oyun sektörü oldukça devrim niteliğinde değişime girmiştir. Teknolojinin ve tarzların artmasıyla birlikte avantajlarında artması akabinde gelmiştir. Oyun platformlarının sunduğu avantajlı etkileşimler bu değişimin en büyük sebeplerinden biridir. Yeni dönem klasik tarzda alışveriş artık tamamen maziye taşınması, dijitalleşmenin artması da bunlara sebep olmuştur. Özellikte klasik tarzda alışveriş oyun konusunda mazinin en dibindedir.

Dijitalleşmenin en büyük avantajlarının oyun platformlarına vurduğunun farkındayız. Avantaj kısmı artık oyun oynarken istediğimiz günde, istediğimiz saatte satış yapabilir ya da ekipleri ile sizin şikayetlerinizi cevaplayabilirler. Ayrıca asıl en güzel kısmı ise istediğiniz gün ve saate bakmaksızın hesap uygulamalarından istediğiniz oyuna erişebilmeniz çok kolaylaşmaktadır. Keza istediğiniz cihazdan da bu tarz platformlara bağlanmakta oldukça kolaydır. Bu alanda Ubisoft piyasanın önde gelen firmalarından biridir. Ve bu sektörde de çok iyi bir adım atarak Ubisoft oyunları oynayan kişiler Bedava Oyunlu Uplay platformu ile kendi aralarında bağlantı kurabiliyorlar. Burada oyun alma, rekabet etme ve forumlarda konuşma gibi birçok seçenekleri sahibi olabiliyorlar. Ayrıca bedava oyunlu Uplay hesapları size ücret ödemeden oyunları oynamanıza hak kazandırıyor.

Uplay Hesapları

Uplay, Ubisoft’un oyun dağıtımı yaptığı ve kendi firması içinde bir oyun platformu olarak kullandığı sanal bir ağdır. Dijitalleşmenin getirisi olarak tüm şirketler oyun operasyonlarını internet üzerinden sürdürüyor. Bundan sebep neredeyse her firma kendi oyun platformunu kurdu. Ubisoft duruma uygun davranarak Uplay’i harekete geçirdi. Bu şekilde buradaki oyunlara erişim sağlamak oldukça kolay hale geldi. Ubisoft birçok oyunun yapımcısı olduğu için hesap sahibi olmak gerekir. Dolayısıyla oyunlu hesap sahibi olmak bu durumda çok önem kazanmaktadır. Ancak hesap kurmama seçeneğiniz varsa da üzülmeyin burada da alternatiflerle karşınızdayız. Hesap kurup oyun alamayanlar için bazı oyunlu hesapların adreslerini ve şifrelerini güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

blank
Bedava Uplay hesaplar

Ubisoft, oyunlarının gayet iyi olduğunu bilmekteyiz bu anlamda da ününü kabullendirmektedir. Bu denli iyi ve popüler olan bir platformda bedava Uplay hesaplarına herhangi bir ücret ödemeden oyunları oynayabilmek çok avantajlıdır. Bedava hesap ve şifreleri deneyebilirsiniz. Eğer hata veriyorsa sizden önce verilen şifrelere ulaşmış biri olabilir ve şifreyi değiştirmiş olabilir. Ancak düzenli bir şekilde girip baktığınızda sizde şifreye ulaşabilir ve bu hakkı kazanabilirsiniz.

Uplay Nasıl Kullanılır

Uplay nasıl kullanır sorusu çok sık sorulmakta ve buna cevap vermekten zevk duymaktayız. Öncelikle oyuna girmeden önce AC2’de, ana menüde üçgen tuşu ile Uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olduğunuz bilgileri yani e-posta ve şifrenizi girerek Uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward, Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz Uplay coins’i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz. Uplay coinslerinizi toplarken başka oyunlarda da oynama konusunda kafanızda sorular olabilir. Topladığınız coinsleri Uplay özellikli her tür oyunda oynama şansınız vardır. Şuan için sınırlı sayıda oynanırsa da ilerleyen zamanlarda tüm oyunlara bu özellik yüklenilecektir.

Bedava Uplay Hesapları

nicolask7@wanadoo.fr Pokemon2
stevengrice869@gmail.com Snakeeater123
crazddog@gmail.com bigthangs12
stefan.dragnea2002@yahoo.com messi2002
ciaccioethan@outlook.com recon4567
schneiderman.dave@gmail.com banter84680
abudjuan@gmail.com 5569412546ja
guusvanputten@hotmail.com Voetbal1
kargoplay@Gmail.com Ultradex6
austin.horrell620@gmail.com 100cheats
shitcoreee@gmail.com 740027aa
colin_rehn@hotmail.com idontknow1
jackalarf@comcast.net guitar95
funkyd_316@hotmail.com soledad13
kowalczykdaniel99@gmail.com daniel99

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    admin diyor

    Üstteki hesaplar geçersiz ize bizlere yorumlardan ulaşabilirsiniz.
    Mail adresi bilgisini yorumlardan paylaşaşırsanız sizlere sayfada yer almayan hesap bilgilerini iletebiliriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et