Facebook Hesabı Nasıl Silinir? - Teknofeed.COM

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

 Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
Okunuyor Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook, hayatımızın yarısından çoğunu meşgul eden bir uygulama denilebilir. Hatta size şöyle diyebilirim; “Türkiye’de her 10 insandan 6’sı Facebook kullanıyor.” Facebook’u bu derece önemli ve popüler yapan tek şey ise; diğer sosyal medya uygulamalarından daha önce çıkması yani bugün Twitter veya Tumblr daha yeni kendini ön plana çıkartsa da Facebook’un veritabanına ulaşabileceklerini sanmıyorum, ellerinde insanlar hakkında büyük bir veritabanı var!

facebok-hesabi-nasil-silinir

Facebook Kalıcı Olarak Hesap Silme!
Hal böyle olunca yani Facebook tüm bilgilerinizi veritabanında tuttuğu için şüphe duyabilirsiniz, ne kadar güvenli diye. Güvenlik konusu cidden tartışılabilir çünkü günümüzde icloud, dropbox gibi sitelerin bile veritabanına erişelebiliyorsa Facebook’un veritabanına da erişilebilir. Hatta Facebook, White hackerlar için “Facebook’da exploit, sql injection gibi güvenlik hataları bulursa 500 $ ödemekte. Ben yine de işimi güvene alayım, bu devirde babana bile güvenmeyeceksin diyorsan Facebook’tan hesabını 5 dakika içerisinde silebilirsin. Facebook hesabını silmek için vereceğimiz link’e tıkladıktan sonra sizden bir takım bilgiler isteyecek ve güvenlik kodunu girmenizi isteyecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra facebook hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

facebook-hesabimi-sil-nasil-yapilir

Buradaki linkten giriş yapıp hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Unutmayın, bu işlemi yaparak hesabınızı dondurmazsınız, bu işlem Facebook hesabınızı ve bilgilerinizi tamamen veritabanından siler ve geri dönüşü olmayan bir işlemdir. Facebook hesabınız sizin için çok çok önemliyse lütfen silmeden önce bir kaç kere düşünün veya silmek yerine uzun süre dondurabilirsiniz. Sonra da istediğiniz zaman geri açabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın