Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonu Nisanda Yayında ! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonu Nisanda Yayında !

 Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonu Nisanda Yayında !
Okunuyor Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonu Nisanda Yayında !

Dünyanın en büyük film/dizi izleme platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliği taşıyan Hakan: Muhafız namıdiğer The Protector, bildiğiniz gibi ilk sezonu ile oldukça iyi yorumlar almıştı. Dizinin ikinci sezonu için kısa zaman içerisinde videolarda yayınlandı ve nihayet geçtiğimiz gün tam çıkış tarihi açıklandı.

26 Nisan 2019’da ikinci sezonu yayında olacak olan Hakan:Muhafız dizisi için birde güzel video yayınlandı Netflix Türkiye twitter hesabından. Bakalım ilk sezondaki gibi bazı eksiklikler bu sezonda giderilmiş olarak karşımıza çıkacak mı ?

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık gibi iyi isimleri bir araya toplamayı başaran Netflix, ikinci sezonda kimleri çıkarıp kimleri dahil edecek göreceğiz. Geçtiğimiz haftalarda Cüneyt Arkın ile birlikte güzel bir yayınlanmıştı hatırlarsınız. Çoğu dizi sever büyük heyecana kapıldı acaba Cüneyt Arkın gibi bir oyuncu bu diziye dahil olacak mı diye, fakat henüz öyle bir şey söz konusu değil.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın