HTC One S Kullanıcıları Güncellemeden Yararlanamayacak - Teknofeed.COM

HTC One S Kullanıcıları Güncellemeden Yararlanamayacak

 HTC One S Kullanıcıları Güncellemeden Yararlanamayacak
Okunuyor HTC One S Kullanıcıları Güncellemeden Yararlanamayacak

htc-logo

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, HTC One ve One V modelleriyle birlikte sunduğu ürün HTC One S‘e güncelleme gelmeyeceği duyuruldu.  Görünüm ve donanımsal açıdan kullanıcıların beğenisini olan One S modeline HTC Fransa‘dan kötü haber geldi. İlk sunulduğunda Android‘in 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip iken daha sonralarında çıkan güncelleme ile Android 4.1.1′e yükselmiş ve Sense 4+ arayüzü yüklenmişti. Ancak merakla beklenene 4.2.2 güncellemesinden faydalanamayacağı haberi meraklılarını üzdü.

htc-one-s-modeli

Ürünün kesin olarak güncelleme almayacağı ve eski sürümde kalacağı tam olarak önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

Bir önceki yazımız olan Panasonic'ten Yeni Akıllı Telefon: Eluga-P başlıklı makalemizde eluga-p, eluga-p özellikleri ve panasonic hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
  • Bu benim One S imi satıp Galaxy s4 almaya iten olay oldu. 11 aylık bir telefona nasıl bir sonraki işletim sistemi güncellemesi gelmez? Üstelik yeterli donanıma sahipken.

    Evet HTC iyidir, malzemesi kalitelidir, HTC Sense arayüzü başarılıdır ama android kullanıcıları yenilikleri telefonlarında görmek isterler. Zaten One S alanların çoğu bu işte biraz da olsa bilgili insanlardır.

    Önümde 4 seçenek vardı; HTC One, Samsung Galaxy s4, iPhone5, Xperia Z. Ben tercihimi galaxy s4’den yana kullandım. Memnun muyum? Olukça.

Bir Yorum Yapın