Teknoloji Blogu

Huawei Uygulama Gizleme

Huawei uygulama gizleme nasıl yapılır gelişen teknoloji ardından en merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. 2 farklı yöntem ile  Huawei telefonda uygulama gizleme aşamalarının meydana gelmesi cihaz sahiplerinin kendileri için en uygun olan yöntemi tercih etmelerine olanak sunuyor.

Huawei uygulama gizleme

Hem anlık hem de pratik bir şekilde Huawei uygulama gizleme seçeneklerinin yer alması cihaz üreticilerinin kolay bir ara yüz tercih etmesi ile ön plana çıkıyor. Bu noktada Huawei ana ekranda uygulama gizleme için sadece aşağıda yer alan iki farklı yöntemin tercih edilmesine özen göstermek gerekir.

Huawei Telefonlarda Mesaj Engelleme

Huawei uygulama gizleme
Huawei uygulama gizleme

Huawei uygulama gizleme nasıl yapılır?

Uygulama gizleme Huawei nasıl yapılır kısmında iki farklı adım ön plana çıkacaktır. Bu süreçlerde Huawei uygulama gizleme için öne çoıkacak birinci yöntem adım adım inceleneceği sırada;

 1. İlk olarak cihazların ayarlar kısmında yer alan menüsüne giriş yapılır.
 2. Açılan ekran üzerinde yer alan güvenlik ve gizlilik kısmına giriş yaparak ekrana gelen private space kısmına giriş yapılır.
 3. Ekrana te tek çıkan talimatlar sırası ile takip edilir ve hemen hangi uygulama gizlenmek isteniyorsa bu adım tercih edilir.
Huawei telefonda uygulama gizleme
Huawei telefonda uygulama gizleme

Huawei telefonda uygulama gizleme yöntem 2

Huawei telefonlarda uygulama gizleme hemen hemen tüm modeller için aynıdır. Üstte anlatılan adımları yapabileceğiniz gibi aşağıdaki adımları da takip edebilirsiniz. Huawei y7 uygulama gizleme için yukarıda anlatılan yöntem çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. P30 lite uygulama gizleme için de her iki yöntem rahat bir şekilde tercih edilirken kullanıcılar kendilerine en uygun olan yöntemi tercih edebilir. Bunun için öne çıkan ikinci yöntem;

 1. Uygulama gizleme Huawei için cihazların ayar kısmına giriş yapılması gerekir.
 2. Ekrana gelen menü kısmında yer alan kullanıcılar ve hesaplar kısmına giriş yapılması gerekir.
 3. Açılan pencere üzerinde kullanıcılar kısmına giriş yapmak da gerekir.
 4. Son adımda açılan ekrandan hesap ekle kısmına tıklanarak ekrana gelen talimatlar sırası ile takip edilir.
 5. Oppo mu Huawei mi? Hangisi Daha İyi?

Bu adımlar aynı markaya ait olan tüm modeller için sırası ile rahat bir şekilde takip edilerek uygulanabilir.

Huawei p20 lite uygulama gizleme nasıl yapılır?

P20 lite uygulama saklama işlemi içinde izlenecek yollar aynıdır. Üstte anlatmış olduğumuz yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz.as

Huawei p30 lite uygulama gizleme nasıl yapılır?

P30 lite uygulama gizleme, işlem adımları için genellikle 2. yöntem tercih edilmektedir. İşlem adımlarını sırası ile takip etmeniz durumunda başarılı şekilde gizleme adımları tamamlanacaktır.

Huawei mate20 lite uygulama gizleme nasıl yapılır?

Huawei mate20 lite uygulama gizleme işlemi için de yöntem bir veya 2 yi tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz yöntemleri yorumlardan yazabilir, diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Huawei p smart 2019 uygulama gizleme adımları

Huawei p smart 2019 uygulama gizleme işlemini ilk yöntem ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda bizlerden destek alabilirsiniz.

Her Tıklamada Bir Yenilik, Teknofeed.com‘dan 💡 Ana Sayfamıza Göz Atın ve Keşfedin! 💡

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
 1. Huawei Sever diyor

  Anlatım diliniz çok güzel, telefonumda uygulama gizleme işlemini yaptım çok çok teşekkürler.

  Bir kaç sitede daha okudum ama pek bişey anlamadım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku