Teknoloji Blogu

iOS 7.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

0

iOS7-logo

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 7 sürümü, bir çok Apple kullanıcısı tarafından olumlu ve olumsuz görüşler aldı. İstatistiklere göre iOS 6’dan iOS 7’ye çok hızlı bir geçiş süreci yaşandı ve artık bir çok kullanıcı cihazlarında iOS 7’yi kullanıyor. Apple bugün yayınlandığı iOS 7.0.2 güncellemesi ile kilit ekranı parolasının atlanmasına izin veren hatayı düzeltip ek olarak Parola girişi için Yunanca klavye seçeneğini yeniden sundu.

iOS7-0-2

Yeni güncellemeyi cihazınızın Ayarlar menüsüne girip “Yazılım Güncelleme” kısmından yeni sürümü cihazınıza kurabilirsiniz, ufak bir güncelleme olduğundan dolayı cihazınıza performans etkisi etmeyecek önemsiz bir sürümdür.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL