Teknoloji Blogu

iOS 7 Beta 4 İle Gelen Yenilikler

0

apple-logo

Geçtiğimiz gün geliştirici hesabı olan kullanıcılara indirilmeye sunulan iOS 7 Beta 4‘e yeni özellikler eklendi. Yeni sürümde grafiksel açıdan iyileştirme ve geliştirme yapılmış. 

ios-7-2

  • Bunlardan ilki kilit ekranında ki “slide to unlock” kısmının yanına sağ tarafı işaret eden bir ikon eklenmiş. Bu sayede ekranı nasıl açacağını karıştıran acemi kullanıcılara bir kolaylık sağlanmış oldu.
  • iPhone 4S kullanıcıları içinde beta 3 ve önceki sürümlerde olmayan renk efektleri getirilmiş.
  • Tuş takımı ve arama ekranında da yenilik yapılan Beta 4’te önceki versiyonuna oranla daha güzel grafiklere sahip olmuş. Ara, Bitir ve yazılan numarayı sil kısımlarında değişiklik yapılmış.
  • Bildirim merkezine ‘Karşıya yüklenenler‘ menüsü getirilmiş.

Kısacası yeni sürümde küçük grafiksel detayları daha göze hoş gelecek şekilde tasarlayan Apple, Beta 4 versiyonunda da performans iyileştirmeleri de yapmış bu sayede çeşitli donma ve hataları gidermiş oldu.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL