Teknoloji Blogu

iOS Twitter Uygulaması Güncellendi

0

twitter-logo

iOS 6 işletim sistemleri için 5.9 versiyonu yayınlanan Twitter uygulaması, içerisinde bir çok yeni özelliği barındırıyor. Güncelleme açıklamalarına göre Birinin profilini ziyaret edip, ‘Daha fazla fotoğraf görüntüle’ye dokunarak, o kişinin fotoğraflarını güzel bir galeride görüntüle.

Fotoğraf arama sonuçları ayrıca bir galeride görüntülenebilir. Listeler ile ilgili birkaç geliştirmenin tadını çıkar: Yeni listeler oluştur ve var olan listelerini düzenle, başlıklarını ve açıklamaları değiştir, üye ekle veya kaldır. Başka hata çözümleri ve geliştirmeler. şeklinde belirtiliyor.

Güncellemeyi App Store uygulamanıza girip, sağ alt taraftan “Güncellemeler” butonuna basıp gelen Twitter güncellemesi uyarısının yanındaki “Güncelle” butonundan yeni sürümü cihazınıza kurabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL