Teknoloji Blogu

iPad ve iPhone için Web Debugger Uygulaması

appstore-logo

Gaolu Li tarafından geliştirilen MIHTool – Web Debugger Pro uygulaması, internet sitesi geliştiricileri için bire bir uygulama. İnternet tarayıcısı üzerinden yapılabilecek bir çok şeyi sunan uygulama, Firebug, YSlow, JS Console, PageSpeed ve GTmetrix gibi geliştirici uygulamalarıda bulunduruyor. Bir internet sitesinin kaynak kodlarına bakabilme ve çeşitli tarayıcılarda da kontrol edebilme özelliği sunan uygulama, iPad’inizde çok işe yarayabilir.

MIHTool - Web Debugger Pro

Diğer iOS, Android ve Blackberry cihazlarda internet sitesinin nasıl durduğu, ya da masaüstünde kullanılan tarayıcılar da bir sıkıntı var mı gibi sorulara bu uygulama ile yanıt bulabileceksiniz. Normal zamanda 17.99 TL gibi bir rakama sahip uygulama şuan için ücretsiz iken kaçırmadan indirip denemenizi öneririz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. İbrahim Yılmaz diyor

    Yararlı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.. Ücretsize çekilmesi de cabası..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL