Teknoloji Blogu

iPhone Toplu Mesaj Gönderme Uygulaması

iPhone da toplu mesaj gönderme hiç bu kadar kolay olmamıştı. iMessage, SMS veya e-posta grupları oluşturup, rehberinizdeki kişilere ücretsiz toplu mesajlar gönderebileceksiniz.

İphonede Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir?

İPhone da toplu mesaj nasıl gönderilir? Bayramlarda veya diğer özel günlerde kendinizi ve işinizi hatırlatmak için toplu mesaj gönderimleri etkileşimi daha fazla arttırdığından çok fazla kullanılan bir yöntem haline geldi. Dini bayramlarda sıkça gereksinim duyduğumuz ıphone çoklu mesaj gönderme konusunda bir çok akıllı telefonda halen çağ dışı kalmış durumda.

iPhone Toplu Mesaj Gönderme
                                                         iPhone’da Toplu Mesaj Gönderme

İphone Toplu Mesaj Atma

Jonathan Teboul tarafından App Store‘da yayınlanan Group Text Messages adlı uygulama size daha akıllı bir mesaj yönetimi seçeneği sunuyor.

Şuan için tek dezavantajı Türkçe dil desteği olmayan uygulama, basit arayüzü ve reklamsız oluşuyla kolay kullanım imkanı sağlıyor. 0,59 TL‘den satılmakta olan Group Text, iphone toplu mesaj nasıl atılır? arayışında olan kullanıcılar için en güzel çözümü sunuyor. Ayrıca Verilen parayı sonuna kadar hakeden kıymetli uygulamalardandır. İngilizce, Fransızca ve Almanca dil desteğine sahip olan uygulama sadece 2.4 MB büyüklüğünde. Uygulamayı satın aldıktan sonra kişilerinize erişim izni verdikten sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer ücretsiz uygulamalarda dikkat edilmesi gereken ise numaralarınızın 3. şahıs kişilerle paylaşması ve metnin sonuna veya daha sonra bir reklam mesajı göndermesi diyebiliriz.

iPhone Toplu Mesaj Gönderme

Group Text Messages adlı iphone mesaj uygulaması ile güvenle akıllı gruplar oluşturup rehberinizdeki belli kişilere toplu mesajlar yollayabilirsiniz. Uygulamanın iPad versiyonunda iMessages ve e-posta grupları özelliğinide kullanabiliyorsunuz. Uygulama sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku