Teknoloji Blogu

PuzzlePhone, 2016’da Satışa Çıkıyor

1

Henüz bağış toplama aşamasında olan PuzzlePhone, Eylül 2016’da satışa sunulacak. Crowdfunding aşamasında olan PuzzlePhone, 250.000 Dolar hedefine ulaştığı zaman perakende satışa başlamış olacak.

puzzle-bolunebilir-batarya-donanim

Özelleştirilebilir ve yükseltilebilir özelliklere sahip olan PuzzlePhone, 3 farklı versiyona sahip. Pili, ekranı ve donanımı çıkartılabilen PuzzlePhone, şuana kadar 53.000 Dolar bağış topladı.

Android 6.0 kurulu işletim sistemiyle gelecek olan cihaz, Finlandiya’da üretilecek. 5 inç’lik Full HD 1920×1080 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan telefonda önde 5 megapiksel arkada 12 megapiksellik kamera yer alacak. ARM 64 bit’lik 8 çekirdekli işlemciden gücünü alan PuzzlePhone, 3 GB RAM’a sahip.

puzzle-phone-ozellikleri

Yeni çağın popüler telefonu olacak olan PuzzlePhone, akıllı telefon sektörüne yeni bir soluk getirecek. PuzzlePhone; bölenebilir batarya ve donanım özellikleriyle arttırılabilir özellikleriyle özelleştirilebilecek.

Bir önceki yazımız olan Youtube'a VR (Sanal Gerçeklik) Desteği Eklendi başlıklı makalemizde Cardboard, Google VR ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. Furkan Aşık diyor

    Başarılı çalışma olmuş.Ürünü heyecanla bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et