Teknoloji Blogu

Twitter’da ki ilk tweetinizi öğrenmek istermisiniz?

0

2006’da Jack Dorsey’ın temellerini attığı Twitter bugün tüm dünyada hizmet veriyor ve dakikada ortalama 98 bin tweet atılıyor. İnsanların 140 karaktere sığdırdığı düşüncelerini özgürce paylaştığı Twitter, bugün Facebook’la beraber dünyanın en büyük sosyal ağı.

twitter-ilk-tweet

Peki ilk attığınız tweet’i hiç merak ettiniz mi? Üzerinden uzun zamanlar geçtikten sonra hatırlayamayacağınız o ilk tweeti bugün Twitter meraklıları için öğrenebilmelerini sağlıyor. https://discover.twitter.com/first-tweet adresinden öğrenebileceğiniz ilk tweetinizi kullanıcı adınızı girerek öğrenebiliyorsunuz. Sadece kendi tweetinizi değil, bunun yanında diğer kullanıcılarında adını girerek ilk yazdıkları tweeti görebiliyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL