Teknoloji Blogu

YouTube iOS Uygulaması Güncellendi

0

youtube-logo

iOS kullanıcıları için bugün güncellenen YouTube uygulamasında bir çok yeni özellik bulunuyor. Google‘ın bünyesinde gelişen YouTube, iOS sistemi için yayınladığı güncellemede uygulama ile ilgili görünüm ve kullanım açısından değişiklikleri içeriyor.

Bunlardan ilki değişen YouTube ikonu oldu. Alışkın olduğumuz YouTube logosu yerine yine internet sitesinin logosundan alıştığımız kırmızı arka plan içerisinde beyaz “play” tuşu yer alıyor.

youtube-ios-uygulamasi-2-0_1

Bunun yanında iOS 7’ye hazırlık olarak düşünebileceğimiz görünüm değişikliğide yapılmış. Butonların ve yazıların arkasında ki degradeler ve hafif siyahlık çıkarılmış onun yerine iOS 7’nin sadeliği getirilmiş.

youtube-ios-uygulamasi-2-0

Ayrıyetten kullanım açısından da değişiklik yapılan uygulamada, izlediğiniz videoyu üst köşesinden tutup sağ alt tarafa ittiğinizde video o köşede hala çalışıyor ve sizde bu esnada farklı videoları araştırabiliyorsunuz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et