Teknoloji Blogu

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Teknoloji geliştikçe insanlar artık sabah erken saatlerde kalkıp işe gitme gereği duymayacak çünkü Youtube sizler için para kazanma şansı sunuyor. Ne yoruluyorsunuz ne de sizi sürekli gözetleyen patronlar var. Tek yapmanız gereken şey; “Youtube’u açıp videolarınızı yüklemek.”

Youtube Para Kazandırıyor Mu?
Youtube’dan para kazanmak istiyorsanız kendinize bir kategori belirlemelisiniz yani bilgi kanalı, eğlence kanalı veya belgesel, film kanalı. Bu gibi kategorilerin birisini belirleyip hemen Youtube’a videolarınızı yükleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz fakat videolarınızdan para kazanmak isterseniz “Adsense” sahibi olmalısınız veya “Youtube İş Ortağı” olmalısınız. Bunlar tıklama başı çok fazla veren reklam şirketleri fakat gösterim başı daha fazla para kazanmak isterseniz “quiz group”u tercih edebilirsiniz. Adsense’e başvurmak şuan için en iyi para kazanma yöntemidir. Youtube’un bu fırsatından yararlanmak istiyorsanız kendinize özgü videolar yani özgün ve kaliteli videolar çekmelisiniz, insanların en çok aradığı videoları, merak ettiği konuları bulmaya çalışın daha sonra bunlar hakkında videolar çekip kanalınıza yükleyin. Para kazanma ayarlarınızı görüntülemek istiyorsanız “içerik stüdyosuna” bakabilirsiniz. Para kazanma ayarları dahil, videolarınıza gelen yorumları, izlenmeleri hatta videolarınızın en çok hangi ülkeden izlendiğini bile görebilirsiniz.

youtube-dan-para-nasil-kazaniliyor

Evden oturarak para kazanmak istiyorsanız, internetten para kazanmak istiyorsanız en güvenilir ve en çok para kazanabileceğiniz servis Youtube’dur. Yukarıda da anlattıklarımızı uygulayarak hızlıca para kazanabilirsiniz. Şuan da Youtube’dan aylık olarak 5 bin TL kazananda var, 100 bin TL kazananda var. Tek yaptıkları şey; “Kendi videolarını Youtube’a yükleyip para kazanma seçeneğini aktif ediyorlar.”

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku