Teknoloji Blogu

Zoomie Web Giriş İnstagram – 2023

Zoomie web giriş işlemleri sayesinde gizli instagram hesaplarını görmeniz mümkün hale geliyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmektir. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram da yüz milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Bunların bir kısmı hesaplarınızı gizli tutuyor. Dolayısıyla bu hesapları görmek isteyen kişiler merak içerisine giriyor. İşte Zoomie, tam da bu noktada devreye giriyor. Dilediğiniz tüm hesapları pratik bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Gizli hesapları görmek son derece kolay olsa da bu konuda herhangi bir bilgisi olmayan pek çok kişi var. Sizler için tüm detayları derledik.

Zoomie Web Nedir?

Zomie Web Nedir?
Zomie Web Nedir?

Gizli hesapları görmek isteyen ve araştırmaya koyulan kullanıcılar Zoomie web nedir sorusu ile gelebiliyor. Zoomie, genel olarak gizli instagram hesaplarına bakmak için kullanılan popüler bir uygulamadır. En güzel yanı ise sorgulama yapmak için giriş zorunluluğu bulunmamasıdır. Yani hesaplarınızı riske atmadan gizli hesaplara kolayca bakabiliyorsunuz.

Zoomie Web Giriş instagram

Zoomie web giriş için öncelikle Apk indirmeniz gerekiyor. Söz konusu uygulama son derece küçük boyutludur. Akıllı telefon ve tabletlerinizde fazla yer kaplamaz. Ayrıca kasma, donma ve takılma gibi sorunlarda meydana gelmez.

Zoomie Web Giriş
Zoomie Web Giriş

Zoomie web giriş, sosyal medya tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde pek çok kişi gizli hesapları bulmanın yollarını ararken Zoomie adında bir uygulama olduğunun farkına varıyor. Normalde bu tip uygulamalarda işlem gerçekleştirmek için gerçek bir instagram hesabı ile giriş yapmanız ve şifrenizi vermeniz lazım. Fakat Zoomie, bu standart kalıpların dışına çıkarak kullanıcıların hesap bilgilerini almıyor.

Zomie İnstagram Gizli Hesap Görme

Zoomie uygulamasının web sürümü de mevcut. Fakat ağırlıklı olarak Apk kullanılıyor. Çünkü web sürümü tespit edildiğinde kapatılıyor. Bundan dolayı platformun yöneticileri farklı adresler üzerinden faaliyet göstermeye çalışıyor. Yani en verimli olanı uygulamadır. Peki, Zoomie İnstagram gizli hesapları görme işlemleri nasıl yapılır? İzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  • Öncelikle uygulamayı açın
  • Daha sonra gizli hesap gör bölümünü seçin ve hesap gizlilikten çıksın.
  • Bu sayede instagram üzerinde tüm özel profillere anında ulaşın.
  • Videoları, gönderileri ve hikayeleri tek bir tıklama ile indirin.
  • Insagram profillerinizi gizli bir şekilde inceleyin ve profilinize bakanları anlık görün
  • Takipten çıkan insanları keşfedin
  • Giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan arama kısmına görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır.
  • Yaptığınız işlemler onaylandıktan sonra instagram profili gizli olan kişinin tüm hikaye, fotoğraf ve takipçilerini kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Herhangi bir aksiliğe karşı sahte bir hesap kullanmanızı tavsiye ederiz.

Zomie Web Ne İşe Yarar?

Zoomie İnstagram hikayelerini gizli bir şekilde indirmek ve izlemek için kullanılır. Burada diğer Apk’lar gibi kullanıcı adı ve şifrenizi girmenize gerek yoktur. Son derece güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca söz konusu uygulamanın sizi sizi takip etmeyenleri görme, sizi engelleyenleri görme ve takipten çıkaranları bildirim alma gibi etkileyici işlevleri mevcut.

Zoomie uygulamasının hem IOS hem de Android versiyonları mevcut. Apk, tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ek bir ücret ödemeden gizli hesapları pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Uygulama şu ana kadar kullanan kişilerden tam not almayı başardı. Aynı zamanda kullanım oranı da her geçen gün genişliyor. İleride ücretli hale gelip gelmeyeceği ise net değil. O nedenle hiç vakit kaybetmeden deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Instagram Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Kapatılır?

İnstagram Hesabı Dondurma Nasıl Yapılır?

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku