Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: Hayvanat Bahçesi

appstore-logo

Her hafta App Store editörlerinin uygun gördüğü popüler ve ilgi çekebilecek uygulamaları ücretsiz olarak sunan Apple, bu hafta yine küçük çocuklara özel eğlenceli bir uygulamayı yayınladı. Bu hafta “Hayvanat Bahçesi by Christoph Niemann” adında ki çizgi roman tadında olan uygulamayı sunan Apple, çocukların güzel vakit geçirmesi için çabalıyor.

appstore-hayvanat-bahcesi-iOS

Uygulamanın açıklama kısmında ise şunlar belirtilmiş: “Ünlü yazar ve illüstratör Christoph Niemann’dan interaktif resimli bir kitap. 21 hayvanı kaydırın, onlara dokunun ve nasıl tepki verdiklerine şaşırın. Bu uygulama el yapımı animasyonların büyüsünü ve Niemann’ın alaycı mizahını en gelişmiş teknoloji ile birleştirir. Banyonda bir filin ne işi var? Bir köpek breakdance yapabilir mi? Diğerlerinden farklı bir hikaye kitabı uygulaması!”

37.4 MB boyutundaki uygulama, daha önceden 3,99 TL‘den satılmaktaydı. Bir haftalığına ücretsiz olan uygulamayı indirmek için App Store üzerinden “Haftanın Uygulaması” kısmına girip indirebilir veya da bu bağlantıdan direkt uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku