Basit Yoldan Logo Yapımı Videosu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Basit Yoldan Logo Yapımı Videosu

 Basit Yoldan Logo Yapımı Videosu
Okunuyor Basit Yoldan Logo Yapımı Videosu

Photoshop’dan 5 dakika’da basit logo yapımı anlatımı. Photoshop programıyla 4 dakika 47 saniyelik hazırladığımız videoda sitemizde kullandığımız logoya benzer bir logo nasıl hazırlancağını anlatımını yaptım.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Modern 404 Sayfa Tasarımı başlıklı makalemizde 404, 404 sayfa tasarımı ve 404.shtml hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
  • Avatar for devrandevrandedi ki:

    Kardeşim elline sağlık güzel anlatılmış ancak şunu merak ettim. O yuvarlak köşeli diktörtgen şeklini eyüp escort nasıl o açıyla çeviriyorsun ? elinle hangi klavye tuşuna basıyorsun onu da yazsaydın da bilmeyenler(benim gibi) öğrenseydi. Bekliyorum

    • Avatar for adminadmindedi ki:

      @devran Merhabalar, Şekli döndürmek için çizdiğiniz kare veya dikdörtgene imleçle 2 kere tıklayınız, Kenar tutamaçları gelicektir ve ortasındada nokta benzeri bir simge çıkacaktır onun üzerine gelidiğinizde o objeyi o simgenin merkezinde döndürcektir.

Bir Yorum Yapın