Teknoloji Blogu

Dolmuş Driver iOS ve Android için ücretsiz oldu

Gripati Digital Entertainment tarafından mobil platformlar için geliştirilen Dolmuş Driver oyunu iOS ve Android platfromları için ücretsiz oldu. Daha önceden 1,99 TL’den satış fiyatı bulunan oyunun, şimdi ücretsiz indirilebiliyor. 

Genco, Dayı ve Kral adlarında ki karakterlerinden birini seçerek dolmuş şöförlüğü yaptığınız etkileyici bir oyun. Göreviniz ise Beşiktaş – Taksim , Bakırköy – Taksim ve Kadıköy – Taksim arasında yapacağınız dolmuşçuluk serüveninizde belirli indi – bindi noktaları arasındaki yolcuları toplayarak verilen süre içerisinde onları yetiştirmek.

Dolmuş Driver

145 MB boyutunda ki oyunun iPhone ve iPad için olan versiyonlarıda mevcut. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleride bulunan oyunu iOS için burdan Android için bu linkten indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL