Teknoloji Blogu

En İyi Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programları 2019

İnternet üzerinde güvenli bir şekilde gezmek ve kişisel bazı bilgilerin korunmasını sağlamak için kimi zaman ek güvenlik önlemleri almak gereklidir. Bunun yanı sıra ülkemizde mevcut olan yasalar gereği çok fazla site siteye erişim yasağı kararı alınmaktadır. Bu iki durumda da internet kullanıcılarının tercih edebileceği bir yol vardır. O da VPN olarak anılan engelli sitelere giriş programlarıdır.

Engelli sitelere giriş programları genel olarak kullanıcıların bağlantılarını farklı coğrafyalar üzerinden sunucuya yönlendirmeye yarayan programlardır. Bu programlar sayesinde kullanımı ülkemizde kısıtlı olan sitelere farklı IP’ler üzerinden erişmek mümkün olur.

CyberGhost VPN

Herhangi bir veri trafiği limiti bulunmayan CyberGhost VPN kullanıcı güvenliği ve gizliliğine çok büyük önem veren bir programdır. Yaklaşık 25 farklı sunucu üstünden engelsiz bir şekilde erişim imkanı sunan bu program mobil cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Spotflux

Spotflux ücretsiz olmasına karşılık reklam destekli şekilde kullanıcılara sunulan bir programdır. Bu programında herhangi bir veri trafiği limiti bulunmaz. Tarayıcılara eklenti şeklinde eklenebilen bu program, mobil cihazlardan da kullanılabilme özelliğine sahiptir.

[ilgiliicerik icerik_id=”15946″]

TunnelBear

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki faklı versiyonu bulunan TunnelBear, kullanıcı güvenliğini üst seviyede tutan bir başka VPN servisidir. Ücretsiz versiyonunda veri trafiği sınırı bulunan uygulama daha çok az sayıda VPN programları kullanan ve güvenliğini ön planda tutmak isteyen kişiler için tavsiye edilir.

VPN Gate

Kullanım amacı akademik bir proje olan VPN Gate, günümüzde 10 binden fazla kullanıcıya sahip olan bir uygulamadır. Çok kolay bir kullanıma sahip olmayan ancak güzel özellikler sunan bu program, gizlilik açısından çok tercih edilen programlardan biridir.

HideMyAss

750’den fazla sunucu ile hizmet veren HideMyAss VPN programları içinde en yüksek performansa sahip olan program olarak nitelendirilebilir. Tüm dünyada kolay kullanımı ile kullanıcların ihtiyaçlarına cevap veren programda herhangi bir veri trafiği limiti de bulunmuyor.
Ücretli versiyonu da bulunan bu programda kullanıcılar herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşarlarsa paralarını da hiçbir sorun yaşamadan hızlı bir şekilde iade alabiliyorlar.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku