Teknoloji Blogu

iOS 7.0.5, 5S ve 5C için yayınlandı

0

iOS 7.0.5 sürümü Asya ülkelerinde kullanıma sunuldu. iOS 7’nin yüklü olduğu iPhone 5S ve 5C model cihazlar için ağ düzeltmelerini içeren sürüm, özellikle Çin’i kapsıyor. 

iOS-7-0-5-guncelleme

iPhone 5S ve 5C‘nin LTE ve çeşitli model sürümleri için çıkan güncelleme; Avrupa, Çin ve Asya ülkelerinin bir çoğunu’yı kapsıyor. Çeşitli hataların düzeltildiği sürüm de özellikle ağ alt yapısı ile ilgili hatalar giderilmiş. Aktarılan bilgiler arasında FaceTime sırasında ki aramalar da yaşanan hatalarında giderildiği söyleniyor.
Eğer ki bu iki model cihazdan birisini Avrupa veya Asya ülkelerinden birisinden aldıysanız, Ayarlar menüsünün Genel seçeneğinin “Yazılım Güncelleme” kısmından iOS 7.0.5 sürümünü yükleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et