Teknoloji Blogu

iPad ve iPhone için Su Terazisi Uygulaması

appstore-logo

Evinizde bastığınız yerin ya da duvarınızın tam dik veya düz olduğunu hiç düşündünüzmü ? Özellikle inşaat işlerinde ve marangozlarda sıkça gördüğümüz su terazisi, zeminde eğim olup olmadığını size net bir şekilde yansıtıyor. Her daim cebenizde bulunduramayacağınız su terazisini her daim telefonuzda yada tabletinizde bulundurabilirsiniz. 

mission-level-app-burgazturk

Chai Monsters, LLC adlı geliştirici tarafından ücretsiz bir şekilde geliştirilen ve paylaşılan uygulama cihazınızda ufak bir yer tutarak sizi tam ihtiyaç olduğu zaman büyük işinize yarayabilir. Her ne kadar Apple, iOS 7‘de Pusula uygulamasına su terazisi koysada iPad için bu durum malesef bulunmuyor. iOS 7 kullanmıyor ya da iPad’iniz de böyle bir uygulama bulunmuyorsa Mission: Level uygulaması tam size göre.

iOS 5.0 üstü cihazlara rahatlıkla kurabileceğiniz uygulama sadece 9.6 MB boyutunda. Hemen indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku