Teknoloji Blogu

iPad ve iPhone için Su Terazisi Uygulaması

0

appstore-logo

Evinizde bastığınız yerin ya da duvarınızın tam dik veya düz olduğunu hiç düşündünüzmü ? Özellikle inşaat işlerinde ve marangozlarda sıkça gördüğümüz su terazisi, zeminde eğim olup olmadığını size net bir şekilde yansıtıyor. Her daim cebenizde bulunduramayacağınız su terazisini her daim telefonuzda yada tabletinizde bulundurabilirsiniz. 

mission-level-app-burgazturk

Chai Monsters, LLC adlı geliştirici tarafından ücretsiz bir şekilde geliştirilen ve paylaşılan uygulama cihazınızda ufak bir yer tutarak sizi tam ihtiyaç olduğu zaman büyük işinize yarayabilir. Her ne kadar Apple, iOS 7‘de Pusula uygulamasına su terazisi koysada iPad için bu durum malesef bulunmuyor. iOS 7 kullanmıyor ya da iPad’iniz de böyle bir uygulama bulunmuyorsa Mission: Level uygulaması tam size göre.

iOS 5.0 üstü cihazlara rahatlıkla kurabileceğiniz uygulama sadece 9.6 MB boyutunda. Hemen indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için B[email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL