Teknoloji Blogu

iPad’de İşinize Yarayabilecek 8 Uygulama

8- İmzalanacak belgelerinizi kolaylıkla imzalayın, aynı hızda gönderin
8-signeasy

İmzalanması gereken belgelerinizi anında imzalayabilir ve aynı hızda gönderebilirsiniz. İmzanızı ve adınızı soy adınızı yazdıktan sonra kaydederek, her evrağın altına imzanızı yerleştirip hızlıca diğer uygulamalara gönderebilirsiniz. Uygulama şuan için ücretsiz.

7- Belge tarama konusunda en profesyoneli
7-camscannerhd

iPad’nizde işe yarayak en mühim uygulamalardan biriside CamScanner olması lazım. Belgelerinizi tarayıp, çeşitli platformlara gönderebilmek için en profesyonel uygulamalardan bir taneside bu. Uygulama şuan için ücretsiz.

6- Çiz ve tasarla
6-sketchbook

Çizim yapma konusunda iOS platformunda ki en iyi uygulama olan SketchBook, her türlü kalem ve rengi size sunarak profesyonel çizim yapma imkanı sunuyor. Uygulama ücretsiz.

5- Farklı dillerde konuş çevirsin
5-konusvecevir

Uygulama standart çeviri uygulamalarına oranla farklı gelişmiş özellikler sunuyor. Uygulama şuan için gereksiz bir fiyattan satılıyor, bu yüzden kampanyaya girmesini ya da ücretsiz olmasını beklemenizi tavsiye ederiz. Uygulama 20,99 TL‘den satılmakta.

4- Ağınızda kimler var?
4-network-analyzer

iPad ve iPhone cihazlarınızda bağlandığınız ağlarda kimler var? Ortaklaşa kullandığınız wifi ağlarındaki diğer kullanıcıları görebilir ve ping gönderebilirsiniz. Uygulama ücretsiz.

3- Gelişmiş hesap makinesi
3-calculator

iPad’leri kullananlar bileceği gibi iPad’de hesap makinesi yer almıyor. Bunu bilen geliştiriciler iPad için çok profesyonel bir uygulama tasarlamışlar. Bu uygulamala ile her türlü matematiksel işlemi gerçekleştirebilir ve grafiklerle destekleyebilirsiniz. Uygulama 6,49 TL‘den satılmakta.

2- Apple Remote
2-remote

iOS cihazlar için Apple’ın geliştirdiği Remote uygulaması, Apple TV ve iTunes bulunan bilgisayarlarda uzaktan kontrol etmenizi sağlıyor. Örneğin iPad veya iPhone’nunuzdan Remote uygulamasına girerek, bilgisayarınızdaki iTunes uygulamasından şarkılarınızı çalabilirsiniz. Uygulama ücretsiz.

1- Bilgisayara resim aktarma ve alma uygulaması
1-phototransfer

Bilgisayarınızla hiç bir uğraş gerektirmeden veri aktarmak için bu uygulama birebir! Tek yapmanız gereken aynı Wi-Fi’ya bağlı olmak ve uygulamaya girip bilgisayara aktaracağınız resimleri seçmek. Uygulama 1,99 TL‘den satılmakta.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku