Teknoloji Blogu

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Sorusunun cevabı ve daha fazlası makalemizde. İlk sezonu çıktıktan sonra herkesin beğenisini kazanan Kimetsu no Yaiba animesinin 2. Sezonu duyuruldu. Kimetsu no Yaiba İlk sezon yayınlandıktan sonra çıkan ve Titanic filmini geçmesi ile haberlere konu olan Kimetsu no Yaiba Mugen Ressa-hen anime filminin devamı yakında gelecek. Yeni sezonun ismi Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen olarak açıklandı.

Kimetsu no Yaiba Animesinin Konusu

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman? sorusunun cevabından önce konusu nedir sorusuna cevap vermek gerekirse; Antik dönemlerden beri ormanlara gizlenmiş olan şeytanların insanları yediği efsanesi süregelmiştir. Bu efsaneler nedeniyle kasabada yaşayan halk geceleri asla dışarı çıkmamaktadır. Efsanelere göre bir iblis avcısı geceleri ortaya çıkmaktadır ve bu kana susamış aç şeytanları avlamaya çalışmaktadır. Genç Tanjirou için bu efsane yakında bir gerçeğe dönüşecektir. Tanjirou, babası öldükten sonra ailesine bakmamaya başlamıştır.

Yaşamı trajedi olarak sarsılmış olsa da mutluluğu bulmuşlardır. Ancak bu mutluluk Tanjirou’nun ailesinin öldürüldüğü ve kurtulan tek kız kardeşi Nezuko bir iblise dönüştüğünde bozulmaktadır. Ancak Nezuko yine de insani düşünceler ve duygular göstermektedir. Tüm bunlar Tanjirou’ yu şeytanlar ile savaşmaya itmektedir ve kız kardeşini yeniden insana dönüştürme çabasına itmiştir.

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman?
Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kimetsu No Yaiba 2.Sezon Ne Zaman? İlk sezonu ve anime filmi 2. Sezonda da( KimetsunoYaiba: Yuukaku-hen ) yine tamamen aynı kadrosu ile aynı anime şirketi tarafından yapılacaktır. Şirket 2021 yılında yayımlanacağını açıklandı. Bu haber anime severler için heyecan yaratmıştır.

Kimetsu no Yaiba 2.Sezon Fragman

Kimetsu no Yaiba 2.Sezon Manga Hakkında

Seri ile ilgili bilgi verilmesi gerekirse bu anime 2019 yılında en çok izlenen animelerden biri olmuştur. Animasyonları ile de bir hayli ses getirmiş bir filmdir.Ufotable stüdyosu, bu anime ile animasyonlarının çok iyi olduğunu gözler önüne sermiştir.

26 bölümlük anime serisi olan bu anime daha sonra 2020 yılında serinin filmi vizyona girmiştir. Şimdi ise serinin 2. sezonu beklenmektedir.

2. sezon bu yılın iddialı animelerinden biri olacağı tahmin edilmektedir. İlk sezonu gayet ilgi çekiciydi ve Ufotable stüdyosunun gerçekleştirdiği animasyonlar zaten animeye zevk katmaktadır. Anime serisi bu şekilde devam ederse başarısını yükseltecektir. 2021 yılında dizi, sinema ve anime sektörlerinden çok büyük beklentiler var. Bu nedenle stüdyolar daha çok çalışmaktadır.Anime meraklıları yayımlanmasını heyecanla beklemekte. Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku